40,000 km u 90 dana

Autor Bagy, Travanj 12, 2019, 09:30:08

« natrag - naprijed »

Black Betty

Jebo to,šaljem kamion za dole  :) ;)
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: Black Betty  u Travanj 12, 2019, 19:40:04
Jebo to,šaljem kamion za dole  :) ;)

Onda ću tim kamionom do Nordkapa :buahaha:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Lavandić

Citat: zorro  u Travanj 12, 2019, 17:25:25
Uprav tak  [emoji106]  ..za nekog frenda...forumaša..evo npr. da naš Grba ide  na put..pomogao bih koliko mogu bez razmišljanja..al ovo cincarenje sveg i svakog prek nekakvog bloga  :-\  i kao ono: ak budeš dobar čiko će dat boona :)  :smijeh:
Potpisujem!!! Dat će Striko bona!! :piva:

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Dadi

I čika Veljo će dat nešto ...
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Josip-Sepp

kad pravi muškarac hoće obići svijeta onda se prijavi u legiju stranaca a ne da ko pičkica žica novce  :ooda:

Suki

:moto2:

098 9232180

zare

Baš ste neki  :smijeh:
A priča se da je sa prošlog foruma otišao jer je sve neozbiljna ekipa na njemu  :)


koja je sad maknuta od tamo :ebudale: :ebudale:

Patak

Što se tiće brmbija, full pozetivan tip svašta nešto prošao u životu, bolesti itd. te pronašao ispušni ventil, drugu ljubav :thumbup: ak možeš pomozi ak ne odjebi!

Ista stvar s prosjacima, invalidima koji prose u trgovačkim centrima ak hoćeš pomozi ako ne vozi dalje. Kak oni tu kunu potroše ne njihovoj duši je, ja znam da dajem iz srca :-*.

Josip-Sepp

Citat: Patak  u Travanj 13, 2019, 22:40:43
Što se tiće brmbija, full pozetivan tip svašta nešto prošao u životu, bolesti itd. te pronašao ispušni ventil, drugu ljubav :thumbup: ak možeš pomozi ak ne odjebi!

malo si to to srcu uzeo  ;)
ako je stvar JAVNA onda je podložna komentaru/zajebanciji/ineznamnijačemusvene
drugo je rješenje košaricu u ruke pa od poznanika do poznanika i žicaj i onda nema komentara

i da, osobno mislim da je u kurcu žicati lovu za zadovoljene nekih osobnih izdrkavanja a svoj komentar sam iznosio sarkastično i na poluduhovit način...........btw,jednako u kurcu bi bilo da netko ide skupljati soma eura jer mu treba za prolazak matematike ili statistike  :smijeh:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

:moto2:

098 9232180

Grba

Baš lepi filmić, bez macho preseravanja.... brat japanac  :thumbup:
098 737 604