40,000 km u 90 dana

Autor Bagy, Travanj 12, 2019, 09:30:08

« natrag - naprijed »

Bagy

mob: 095/573-6874

zorro

Citat: ivica medjugas  u Travanj 29, 2019, 22:00:26
Covik je genije! Zbog bolesti, nedaj Boze nikom, nije moga vise vozit bus gradski u zg i onda je prisa radit u kancelariju u kojoj je vrlo rijetko jer se vozi stalno na motoru! I prima placu za to.cak i u novinama to sve pise. To je vjerovatno doktor prepisa terapiju. I jos mu neki placaju da bi vidili one fenomenalne selfije! Priznajte da je kralj
:smijeh: 
Ivice..ti si car  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: ivica medjugas  u Travanj 29, 2019, 22:00:26
Covik je genije! Zbog bolesti, nedaj Boze nikom, nije moga vise vozit bus gradski u zg i onda je prisa radit u kancelariju u kojoj je vrlo rijetko jer se vozi stalno na motoru! I prima placu za to.cak i u novinama to sve pise. To je vjerovatno doktor prepisa terapiju. I jos mu neki placaju da bi vidili one fenomenalne selfije! Priznajte da je kralj

Stvarno :misli:
Ako je to istina, ajmo svi opet glasat za HDZ :smijeh:
They make dreams come true  :buahaha:
Možda možemo i mi?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

ivica medjugas

Proguglaj malo... Moj kolega vozac busa koji je operira kicmu i vratija se radit je to isto to procita i smije se kako  ovi prica o rekordima na motoru a nije sposoban vozit bus! Opet neznan koja je bolest nebi grisija dusu al vidija san svega u mojem preduzecu. Prova bi i ja nac takvu kancelariju u firmi al su vec sve zauzete...
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Patak

Nije svaka bolest/operacija ista, ne treba unaprijed osuđivati čovjeka... Ništ novo za ZG Holding  :thumbdown: :smijeh:...

S druge strane, on je sitni igrač koji je zagrebao po površini internet marketinga - crowdfunding ...Kiki riki, usporedbu s nekim koji su s dobrom pričom dobili podosta sponzorstva...

Al ovo gutanje kilometara  :puke:

Bagy

I to s malim Stromom prve generacije.  :bzvz: A nije čak ni na V Strom forumu!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Bagy

Eto njega u Vladivostoku. I nije više 40,000 km u 90 dana - već u 100!  ;)
mob: 095/573-6874

Danijel 23


Ponti

Neka je sretno stigao i želim mu sretan nastavak  :thumbup:

Bagy

Brmbi odradio zadatak - prevalio više od 40,000 km u 106 dana... s kenjom.  :bravo:

Na drugoj fotki 2 mala Stroma sa odvaljenih više od 300,000 km (zajedno).  :beer:
mob: 095/573-6874

Ponti


Zlac

toliko dugi put a toliko malo slika. :bzvz:

zare

Kako mali izgleda ovaj krug po Europi u odnosu na onaj kroz Aziju
Svaka čast  :thumbup:

beli

Šteta što nisu mogli brže, da iskoriste Slovensku vinjetu !  :smijeh: ....  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy

Citat: Zlac  u Rujan 10, 2019, 15:49:36
toliko dugi put a toliko malo slika. :bzvz:
A jbga, da si platio dobivao bi ih preko nekoliko na dnevnoj bazi :)