Stari strom 650/novi strom 650

Autor Borko, Travanj 30, 2019, 23:36:26

« natrag - naprijed »

Borko

Ima li ovdje iskusnjaka da su jahali sve serije, od starog stroma, do ovog zadnjeg? Zanima me evolucija, šta je išlo naprijed, a šta eventualno nazad, ako išta? Pogotovo šta se zadnjeg tiče?

beli

... toliko sam iskusan, a ako te baš zanima do detalja, da mogu reći da ti je najbolje odguglati "motorevija" i pripadajući model gdje je uz testove ili usporedbe navedeno gotovo sve iz modela u model .... ili od nekog nabaviti (posuditi) te brojeve .... koliko se sjećam, a evo baš sad i gledam, sve je opisano baš onako kako i je .... 👍
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Bagy

Ma, sve ti je to isto!  :bzvz: Najnoviji ima kao brže paljenje. Neš ti napretka...  :ooda:
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Najbolja serija je L2,3,4 do Kiklopa....a onda su počeli šparat!

Suki

Citat: Danijel 23  u Svibanj 01, 2019, 13:58:32
Najbolja serija je L2,3,4 do Kiklopa....a onda su počeli šparat!
Tako je :).
:moto2:

098 9232180

Borko

Vizualno mi je prva serija još uvijek najljepša, dok mi ova zadnja djeluje kao pokušaj kopije GS-a. Isto ne mogu reć da mi loše izgleda. Ne bi se bunia da mi je parkiran ispred kuće. Dapače, dabogda i bia jedan dan.  :kava:

Ponti

Citat: Borko  u Svibanj 01, 2019, 15:42:54
Vizualno mi je prva serija još uvijek najljepša, dok mi ova zadnja djeluje kao pokušaj kopije GS-a. Isto ne mogu reć da mi loše izgleda. Ne bi se bunia da mi je parkiran ispred kuće. Dapače, dabogda i bia jedan dan.  :kava:

Samo da ne bude zabune... gs je kopija suzukijevog dr big-a  :)

Lavandić

Jahao oba tri! Nije neki veliki napredak, u biti najveći napredak se osjeti na prijelazu 2011 na 2012. 2017 mi je jako sličan prijašnjem modelu, govorim o osjećaju vožnje. Ma u biti to ti je sve slično, drugim riječima isti qurac.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Grba

I prvi i treći su mi lepi, srednji mi je ženskast 🙊
Osim kaj je malo fluidniji na gasu, ima tc, većih razlika nema.....
098 737 604

Danijel 23

Izgled je subjektivan i ne zelim komentirat jer svako ima svoje "oko". Ja sam reko iz tehnickog pogleda: prednji štapovi, farovi-žarulje.....

zorro

Kenja bila kenja ostala

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Svibanj 01, 2019, 22:21:24
Kenja bila kenja ostala

Poslano prekoku*ca

...best buy u klasi!  ;)
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: zorro  u Svibanj 01, 2019, 22:21:24
Kenja bila kenja ostala

Poslano prekoku*ca
I na kenju si se vratio!  :belj:

Borko

Citat: Lavandić  u Svibanj 01, 2019, 20:25:03
Jahao oba tri! Nije neki veliki napredak, u biti najveći napredak se osjeti na prijelazu 2011 na 2012. 2017 mi je jako sličan prijašnjem modelu, govorim o osjećaju vožnje. Ma u biti to ti je sve slično, drugim riječima isti qurac.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

E to me najviše zanimalo. :vino: Ma gledam nakon 09 stroma koji bi bajk idući uzea jedan dan, jelte, jer mi se ovaj uvuka pod kožu u svakom pogledu. Baš mi je pogođen... ono.  :bombonjera: Sad, jesam li ostaria il šta (a jesam, naravno), pa mi paše "motor za početnike"(a diskutabilno je šta i to znači), ne znam, al to je to. Strom je strom. :)

Lavandić

Citat: Borko  u Svibanj 02, 2019, 08:41:37
E to me najviše zanimalo. :vino: Ma gledam nakon 09 stroma koji bi bajk idući uzea jedan dan, jelte, jer mi se ovaj uvuka pod kožu u svakom pogledu. Baš mi je pogođen... ono.  :bombonjera: Sad, jesam li ostaria il šta (a jesam, naravno), pa mi paše "motor za početnike"(a diskutabilno je šta i to znači), ne znam, al to je to. Strom je strom. :)
Za koji dan mi dolazi jedan XT 650 2015 pa navrati i napravi đir. A možemo i đir na novom modelu riješit ako te zanima.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk