Stari strom 650/novi strom 650

Autor Borko, Travanj 30, 2019, 23:36:26

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Borko  u Svibanj 02, 2019, 12:14:37
A somara je hiljadarka pretpostavljam. Zašto je toliki broj ljudi podjeljen po pitanju hiljadarke? Neki čak idu tako daleko da će reć da je u potpunosti falivena. (?!)

To govore za hiljadarku do 2007. iako ni to nije istina.
Ali ova nova je kao mali, samo kad odvrneš gas bubrezi ostanu pet metara iza  :)

Osy

Citat: Ponti  u Svibanj 02, 2019, 17:18:10
To govore za hiljadarku do 2007. iako ni to nije istina.
Ali ova nova je kao mali, samo kad odvrneš gas bubrezi ostanu pet metara iza  :)
De dobro je... :) to tvoji matori bubrezi možda :smijeh:

Ponti


Osy


Borko

Citat: Ponti  u Svibanj 02, 2019, 17:18:10
To govore za hiljadarku do 2007. iako ni to nije istina.
Ali ova nova je kao mali, samo kad odvrneš gas bubrezi ostanu pet metara iza  :)
Dakle nova 650 ostala jednako dobra, a hiljadarka poboljšana. Sviđa mi se smjer u kojem stvar ide.  :thumbup:

Ponti

Citat: Borko  u Svibanj 02, 2019, 18:34:06
Dakle nova 650 ostala jednako dobra, a hiljadarka poboljšana. Sviđa mi se smjer u kojem stvar ide.  :thumbup:

To su provjerene mašine, samo su dodali malo elektronike i gluposti oko eko normi.
Neke mane nisu riješili, tipa korpa kod somare, konektori ili tank, mogli su napraviti plastični tank da nema više problema s korozijom. Ali eto, glavno da su pouzdani.

zorro

Oooo KTJ [emoji28]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Ne fali malom snage sem ako nemas kila kao svinjce pred svinjokol, mene je sa mojih 75 kila svuda vukao i vijao, uglavnom u ekipi svi voze duplo veće kubikaze, ali po krivinama ja sam uvek držao tempo a nemali broj puta i diktirao pa su neki ostajali daleko iza. Nova somara se vozi kao igračka, to je tek posebna priča o uživanju, a kad das gas, misli ostaju gde i bubrezi, 5 metara iza, ali opet je to motor koji te ne tera kao Multistrada Enduro da zavrces do 200 iz mesta, idealno pogođen agregat, ostaje samo da se vidi pouzdanost na duge staze.

Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 02, 2019, 19:44:17
Oooo KTJ [emoji28]

Poslano prekoku*ca

Šta ti plačeš od smijeha  :tongue:

Black Betty

Ma mali je sasvim ok,dok mogu držati hiljadarku ,meni dovoljno......
Prepostavka je majka zajeba

Borko

Citat: Saxi  u Svibanj 03, 2019, 08:26:36
Ne fali malom snage sem ako nemas kila kao svinjce pred svinjokol, mene je sa mojih 75 kila svuda vukao i vijao, uglavnom u ekipi svi voze duplo veće kubikaze, ali po krivinama ja sam uvek držao tempo a nemali broj puta i diktirao pa su neki ostajali daleko iza. Nova somara se vozi kao igračka, to je tek posebna priča o uživanju, a kad das gas, misli ostaju gde i bubrezi, 5 metara iza, ali opet je to motor koji te ne tera kao Multistrada Enduro da zavrces do 200 iz mesta, idealno pogođen agregat, ostaje samo da se vidi pouzdanost na duge staze.
Pa uvijek može brže, bolje, više, jače, ali ja se isto ne mogu požalit na snagu konjića. Ja i žena, nešto sitno stvari i vozi mali. Ja sam 90 i koje kilo, ona 60ak. Nije malo opterećenje. A kad sam sam, to je pjesma za sebe. Od starta nisam patia od snage i brzine, bia bi uzea hayabusu da mi je do toga. Stromić je pristojan turerski bajkić. Odličan omjer komfora, snage i okretnosti. Za mene, čista ljubav. Ne divlji seks, nego onako, više erotski filmić.  :kuri:

Suki

...bit će da su oni s malim bolji tehničari od onih s velikim...
:moto2:

098 9232180