Daleki put preporuka za gume !?

Autor Tintom, Svibanj 05, 2019, 20:00:12

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Ćoso  u Svibanj 09, 2019, 08:48:51
Stoji to. Međutim pisati za čovjeka da je dvorska luda nije lijepo. Kako sam već jednom napisao :"Stvarno nije lijepo"




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Nije da, slažem se, ali u ovom slučaju moj komentar se ravnao po onoj staroj "Kako siješ tako ćeš i žeti"..
Citat: zorro  u Svibanj 09, 2019, 08:52:02
nije lijepo kak sam već napisao..tu titulu meni oduzimati na mala vrata  [emoji107]
Ma ne može to tebi nitko oteti :*

Danijel 23

Citat: Ponti  u Svibanj 08, 2019, 22:31:54
Ne vjerujem da će makadom do Turske  :smijeh:
Pa kak je Luka 737 išo makadamom?

beli

Aloooo, de dobro je ...  ništa se ja ne srdim, ko daje taj i prima, tako da .... :thumbup: nema tu nikakvih zlih namjera, barem ne sa moje strane.
BTW guma odnosno teme mislim da sam dao odgovor koji ne može bit konstrutivniji a to je da ne skida gume, obzirom da će mu planirane onaj kameni asfalt požderati a da neće ni trepnuti ..  e sad odgovor je malo 'šašavije' koncipiran pa eto ako je samo to problem.
Naravno uopće se ne miješam u izbor guma, a da ide i na felgama opet im želim sreću na putu kao i svima nama, pa da i ne piše na forumu  ;)
:misli: hm, otkad smo si Ćoso i ja baš tak dobri ....?)
... dakle, bez sekiracije  :kisa: :sunce:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Tintom

Čisti to i zaključavaj jer sam već sad smršavil :buahaha: :smijeh:

Bagy

Citat: Danijel 23  u Svibanj 09, 2019, 09:05:54
Pa kak je Luka 737 išo makadamom?

I usput par puta krpao gumu!  :shhh: Dakle, ostavi gume koje imaš i ponesi komplet za krpanje (vulkaniziranje) gume!  :ooda:  :thumbup:
mob: 095/573-6874

beli

 :thumbup: ... ajd sad dok imam još zero inspiracije:
da ne vrtim od početka mislim da su ti od prvog odgovora sve sugestije išle u jednom smjeru a onda si odlučio za te pr4 ili koje već ... po meni ako sam dobro vidio i da se radi o toj gumi, to je onda ono  što sam napisao ... a možda sam zapravo fulao "ceo fudbal", a što je isto za lude, pardon, ljude.
Najbitnije od svega je da idete na put i u Turskoj će vam biti super, ako ne i bolje   ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: Bagy  u Svibanj 09, 2019, 09:34:11
I usput par puta krpao gumu!  :shhh: Dakle, ostavi gume koje imaš i ponesi komplet za krpanje (vulkaniziranje) gume!  :ooda:  :thumbup:
Luka je ciljano tražio makadam..a mogao je izbjeći  ;)
Sumnjam da kolega tintom ima ambicije kao Luka  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: beli  u Svibanj 09, 2019, 09:35:22
:thumbup: ... ajd sad dok imam još zero inspiracije:
da ne vrtim od početka mislim da su ti od prvog odgovora sve sugestije išle u jednom smjeru a onda si odlučio za te pr4 ili koje već ... po meni ako sam dobro vidio i da se radi o toj gumi, to je onda ono  što sam napisao ... a možda sam zapravo fulao "ceo fudbal". Najbitnije od svega je da idete na put i u Turskoj će vam biti super, ako ne i bolje   ;)

Jel se sjećaš kako je nama bilo u Turskoj.... samo mi nije jasno kako te nisu uhapsili kada si vozio preko pješačke zone  :buahaha:

Bagy

Citat: zorro  u Svibanj 09, 2019, 09:40:48
Luka je ciljano tražio makadam..a mogao je izbjeći  ;)
Sumnjam da kolega tintom ima ambicije kao Luka  :)

Ja osobno nikad ne tražim makadam - uvijek on mene nađe!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

beli

hm, baš i ne , ali se sjećam koliko ste ti i Vrag zijevali na one lubenice i to po mrklom mraku  :smijeh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Citat: beli  u Svibanj 09, 2019, 09:45:54
hm, baš i ne , ali se sjećam koliko ste ti i Vrag zijevali na one lubenice i to po mrklom mraku  :smijeh:

Ono nije bilo zdravo, sami šećer.
Nego, jesi bio Vragu u babinje?

Josip-Sepp

evo iskustvo sa anakee 3, gume prizvedene 2017 (4417 DOT i jošnešto17), dogodilo se frendu i meni
gume su stavljene na motor prošle jeseni i prešle su manje od 3-4 tkm
i prednja i zadnja guma su zarezane cijelom dužinom, kao da je npr. nešto ostalo zaglavljeno u vilici i zarezalo cijelom dužinom (ne širinom) gumu dok se okretala
nije duboko, prednja manje od mm a zadnja cca 1 mm i manje

nema ni nekog uticaja na vožnju ali svaki put kad malo potjeramo stromove nekaj mi se javi u glavi............a kaj ak se "pukotina" nastavi produbljivat
zasad nije, ali daj ti njoj vjeruj  :huh:

Ćoso


Stjepko

To je na 3i 2. Već pisali,i ta crta ne smeta i ne utiče na ništa. Normalna pojava i tako 20tkm dok ih ne zamjeniš. Samo gas