Daleki put preporuka za gume !?

Autor Tintom, Svibanj 05, 2019, 20:00:12

« natrag - naprijed »

Tintom

Turska je u planu,a i gume za put.....skidam pirelli scorpion 2 jer imaju nekih 4000km.Stavio bih nove da sam ziher na putu,bit ćemo jako teški s opremom nekih 530kg tak da bi molio za preporuku.....anakee 2 mi pada na pamet,pa molim mišljenje !?

Hvala  :misli:

iviccaa

Skidaš gumu staru 4000 km?  :misli:

Ostavi nju, kad se vratiš bit će taman za skinuti.

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Grba

530 kg  :misli:
Kaj furaš 200 kg vegete u Tursku? Robna razmjena?
098 737 604

fatboy


Osy

Citat: iviccaa  u Svibanj 05, 2019, 20:05:40
Skidaš gumu staru 4000 km?  :misli:

Ostavi nju, kad se vratiš bit će taman za skinuti.
Potpisujem :thumbup:

Danijel 23

                                                                              :kokice:

zare

Pa koliko je km taj put  :misli:
Bilo koja guma će ti izdržati do 10 tkm

zorro

Citat: Danijel 23  u Svibanj 05, 2019, 21:14:51
                                                                              :kokice:
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Nemoj to skidati, ja sam prošle godine otišao na put od 4300km sa gumama koje su imale preko 16000km kada sam krenuo.. znači nas dvoje, tri najveća kofera koja možeš staviti puna do vrha i bisage i tank torba.. vozio svaki drugi dan po kiši, i onda kada su imale 21000 otišao s njima natrpan na more i još taj put napravio 1000km.. tako da su ove tvoje praktički nove..

SirOliver

Nema potrebe za novim gumama, te će izdržati i put i još će biti odlične neko vrijeme kad se vratiš.  :thumbup:
Mali Strom ne troši gume kao veliki. :ooda:
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

zare

Ovisi kako će putovati   :moto2: koliko autoputa, vručina, teret i kakva mu je ova guma, valjda čovjek zna
Meni je 1000 km autoputa u IT te gume dobro pojelo

Mrki

Citat: zare  u Svibanj 05, 2019, 21:58:41
Ovisi kako će putovati   :moto2: koliko autoputa, vručina, teret i kakva mu je ova guma, valjda čovjek zna
Meni je 1000 km autoputa u IT te gume dobro pojelo
To te moto Bog kaznio jer si se motorom vozio po autoputu :)

zare

Citat: Mrki  u Svibanj 05, 2019, 22:10:28
To te moto Bog kaznio jer si se motorom vozio po autoputu :)
Ma neka je, da nije autoputa i teleportiranja preko njega ne bi mrdnuo iz HR
Nažalost tako je kako je, za koju god valjda mi se neće žuriti

RoadRunner

Citat: zare  u Svibanj 05, 2019, 21:58:41
Ovisi kako će putovati   :moto2: koliko autoputa, vručina, teret i kakva mu je ova guma, valjda čovjek zna
Meni je 1000 km autoputa u IT te gume dobro pojelo

Jesu bile dobro napumpane?

Mi smo prije vozili baš dosta autoputa, natovareni pošteno i sa prilično bezobraznim putnim brzinama (znači, topal asfalt, visoka putna brzina, ali vjerojatno bez jako velikog broja naglih ubrzavanja i kočenja, kao kad se naganja po npr. Plominci...)

Pilot Road jaaako dobro podnosi takva putovanja... 18-20 somova km ne pamtim da je bio neki problem... Gume nisu bile oble kao kad su bile nove, ali nisu nikad došle u skockano stanje u koje je npr. Anakee znao doci. Isto tako, vulkanizer je gume koje sam ja mijenjao još relativno dobro prodao svaki put.

On topic: istocni dio Turske je poznat po grubom asfaltu, ali 4000 km stara guma u mojim očima nije stara guma... isto tako, ako se i dogodi da bude na izdisaju ili sumnjas u nju, zasto ju ne bi zamijenio u Turskoj?