Daleki put preporuka za gume !?

Autor Tintom, Svibanj 05, 2019, 20:00:12

« natrag - naprijed »

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Nejdi nikam dok ove ne potrošiš  :smijeh:
098 737 604

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Osy


Mrki

Citat: tintom  u Svibanj 08, 2019, 20:54:05
evo me ak mene tražiš.... koje onda da kupim, nisam pametan
Ne obaziri se na beloga, on ti je tu više kao dvorska luda :) teško da ćeš od njega dobiti konstruktivan osgovor.. :)

Bagy

Citat: tintom  u Svibanj 08, 2019, 21:26:14
oko 7000 i imat ćemo oko 520kg ukupne mase

Kad se vratite, gume će imati oko 11,000 km - neki bi s njima prešli još toliko.  :ooda: Moje su sad na 12,000 i tek su se razradile, proći će još barem 5-6,000 km.  :thumbup:

Ne znam koja je težina vozača i suvozača - ali ovako na brzinu mi ispada da nosite 100 kg prtljage!?!  :misli: 30 kg vam je uvrh glave!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Mrki

Citat: Ćoso  u Svibanj 08, 2019, 22:57:58
Izbaci ugljikohidrate


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Da ključamo temu zbog offa i radimo čistku? [emoji14]

Ćoso

Citat: Mrki  u Svibanj 09, 2019, 07:47:50
Da ključamo temu zbog offa i radimo čistku? [emoji14]
Čisti


@tintom
Ne zamjeri na komentarima...sve je to zafrkancija...Razmisli o količini robe koju nosiš na put (računaj da funkcionalnu robu i veš (ma većinu robe) možete prati na putu). I uvijek imaj ekstra litru ulja...To je iz mog iskustvo koji nosi i više od drugih.

Nemoj stavljati druge gume. U slučaju ako budeš osjetio da više nisi siguran s gumama, promijeni ih na putu. Idete u dvoje i voziti ćete uglavnom ravnim dionicama (da ne kažem da će dobar dio biti autocesta (osim ako imaš puno vremena)). Koju god gumu (novu) uzmeš, biti će dobra.

Samo opušteno i guštajte [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Izbaci iz prtljage čarape, gaće, majice, potkošulje .... to sve kupiš u Turskoj za nikakve pare.

zander

Citat: Ponti  u Svibanj 09, 2019, 08:03:44
Izbaci iz prtljage čarape, gaće, majice, potkošulje .... to sve kupiš u Turskoj za nikakve pare.

Umesto toga ponesi slaninu, kobaje i 20l piva... :)valja imati tamo da pregrizes nesto
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: Mrki  u Svibanj 09, 2019, 07:46:17
Ne obaziri se na beloga, on ti je tu više kao dvorska luda :)
znači i u tom segmentu me pokušavate na mala vrata izgurati   :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: Mrki  u Svibanj 09, 2019, 07:46:17
Ne obaziri se na beloga, on ti je tu više kao dvorska luda :) teško da ćeš od njega dobiti konstruktivan osgovor.. :)
Neka te bude sram kada ovako komentiraš [emoji1304]. OK, stavio si smile (...međutim !!!)

Evo i ja ću staviti smajlić :-) da ne ispadne neka "svađa"...Stidi se [emoji23]

Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Mrki

Citat: Ćoso  u Svibanj 09, 2019, 08:34:07
Neka te bude sram kada ovako komentiraš [emoji1304]. OK, stavio si smile (...međutim !!!)

Evo i ja ću staviti smajlić :-) da ne ispadne neka "svađa"...Stidi se [emoji23]

Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Jbg svi nešto seru kako se previše offa, kako čovjek ne može dobiti konkretnu informaciju, i proziva se druge i to je OK sve dok to ne dira njih, u ovom slučaju tebe jer si super sa Belim..
Napisao je 5 poruka, navukao čovjeka da misli da ima nešto konkretno za reći i onda mu napisao sretno bez da mu je pomogao..
Ali to je sada OK jer je to Beli, on je takav.. Ajmo ne biti licemjerni..

Ćoso

Citat: Mrki  u Svibanj 09, 2019, 08:45:03
Jbg svi nešto seru kako se previše offa, kako čovjek ne može dobiti konkretnu informaciju, i proziva se druge i to je OK sve dok to ne dira njih, u ovom slučaju tebe jer si super sa Belim..
Napisao je 5 poruka, navukao čovjeka da misli da ima nešto konkretno za reći i onda mu napisao sretno bez da mu je pomogao..
Ali to je sada OK jer je to Beli, on je takav.. Ajmo ne biti licemjerni..
Stoji to. Međutim pisati za čovjeka da je dvorska luda nije lijepo. Kako sam već jednom napisao :"Stvarno nije lijepo"




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ćoso  u Svibanj 09, 2019, 08:48:51
Stoji to. Međutim pisati za čovjeka da je dvorska luda nije lijepo. Kako sam već jednom napisao :"Stvarno nije lijepo"

nije lijepo kak sam već napisao..tu titulu meni oduzimati na mala vrata  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: