Daleki put preporuka za gume !?

Autor Tintom, Svibanj 05, 2019, 20:00:12

« natrag - naprijed »

beli

Citat: Ponti  u Svibanj 09, 2019, 09:49:08
Ono nije bilo zdravo, sami šećer.
Nego, jesi bio Vragu u babinje?
aaaa, prvi glas, pa bolje to nego da baulja po Indiji (a možda i nije  :) ).... od onda smo se krajcali pa 'čak' dva puta, tako da ga susrećeš vjerojatno više neg ja ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Citat: beli  u Svibanj 09, 2019, 10:23:28
aaaa, prvi glas, pa bolje to nego da baulja po Indiji (a možda i nije  :) ).... od onda smo se krajcali pa 'čak' dva puta, tako da ga susrećeš vjerojatno više neg ja ...

:smijeh:  pa da, dođe on na otok

Tintom

Citat: Ćoso  u Svibanj 09, 2019, 10:06:58
:beer: :smijeh: :smijeh:
A gume !?

Sam bum odlučil i nebum nikaj nikom rekel :P :smijeh: :)
Možda nis puno vredan al vređati se nedam  :thumbup:

Ponti


Tintom

Citat: Ponti  u Svibanj 09, 2019, 11:26:10
A i u Turskoj su jeftinije gume  :)

Moš mislit,prošle god. u Ohridu mjenjal sam zadnju gumu Scorpion dvojka   280ojra....rekel mi meahaničar da on u Grčku ide po gume kao EU pa je jeftinije , imaju velike poreze carine ili štogod.....
Brijem da je i u Turskoj skupo....

Ponti

Citat: tintom  u Svibanj 09, 2019, 11:33:23
Moš mislit,prošle god. u Ohridu mjenjal sam zadnju gumu Scorpion dvojka   280ojra....rekel mi meahaničar da on u Grčku ide po gume kao EU pa je jeftinije , imaju velike poreze carine ili štogod.....
Brijem da je i u Turskoj skupo....

U Turskoj je sve jeftinije, baš sve.
A u Ohridu te oženio  :smijeh:

zander

Drugar samo ti naduvaj gume na 2.9 zadnju i 2.5 prednju...Verovatno neces preci 130kmh tako da one mogu da guraju dugodugo....dogovori se sa zenom da vesmasina mozda ipak i ne treba :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Tintom

Citat: zander  u Svibanj 09, 2019, 11:47:22
Drugar samo ti naduvaj gume na 2.9 zadnju i 2.5 prednju...Verovatno neces preci 130kmh tako da one mogu da guraju dugodugo....dogovori se sa zenom da vesmasina mozda ipak i ne treba :smijeh:

:thumbup: Tako će da bude frende  :beer:

zander

Sretan put i lepo se  provedite  i cuvajte se.... :beer:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Tintom


Tintom

Stavljene dunlop roadsmart 3 , baš me zanima kak će izgledati nakon puta  :ooda:

Mrki


Bagy

Citat: tintom  u Lipanj 06, 2019, 19:07:14
Stavljene dunlop roadsmart 3 , baš me zanima kak će izgledati nakon puta  :ooda:

Kockasta, ko i ona Sukijeva!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Tintom