Slo ekipa u Maroku 2019

Autor jures, Travanj 02, 2019, 18:56:38

« natrag - naprijed »

jures

Citat: Saxi  u Travanj 04, 2019, 00:09:41
Prosvetlite me, gde nađoste fotke o kojima pričate o dajte link ka tome i za nas sa jeftinijim kartama i da uzivamo kao ljudi [emoji16]
prvi post
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Bio lud, i prodao Stroma

Saxi

Suki and Jures hvala ne znam kako mi promace, ono je fantazija čista, neverovatno lepo i egzotično putovanje [emoji4]

zander

Citat: Saxi  u Travanj 04, 2019, 07:47:49
Suki and Jures hvala ne znam kako mi promace, ono je fantazija čista, neverovatno lepo i egzotično putovanje [emoji4]

|To je jednostavno...kad vidis broj 1 kliknes levim misem na njega i otvori se pocetak teme. Onda procitas o cemu se radi, i nastavis do kraja strane.... :)
onda kliknes levim misem na broj 2 na vrhu ili dnu strane, svejedno, i citas i drugu stranu .... :)
I onda tako redom do kraja .... :ooda:

Ako kliknes na neki link u tekstu, otvaraju se slike ili video materijali koje je autor okacio... :want:

Eto , nije tesko i uzivaj!!!!  :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jeeves


Saxi

Citat: zander  u Travanj 04, 2019, 08:21:53
|To je jednostavno...kad vidis broj 1 kliknes levim misem na njega i otvori se pocetak teme. Onda procitas o cemu se radi, i nastavis do kraja strane.... :)
onda kliknes levim misem na broj 2 na vrhu ili dnu strane, svejedno, i citas i drugu stranu .... :)
I onda tako redom do kraja .... :ooda:

Ako kliknes na neki link u tekstu, otvaraju se slike ili video materijali koje je autor okacio... :want:

Eto , nije tesko i uzivaj!!!!  [emoji106]
Hvala lepo, uz moje veliko poštovanje prema tebi [emoji106]

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

paranoid