Sigurnost na cesti

Autor Bagy, Svibanj 23, 2019, 11:41:39

« natrag - naprijed »

Dinko


Skoro me tamo pokupilo pa od tada posebno pazim  :smijeh:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Jaooo bus stao pa ne mogu da streetam. Morat će da mu slikam...btw ovo prema desno i ono s druge strane je glavna cesta. Bus je na sporednoj. Bar kad nema semafora..kad je semafor a ti gledaš znakove direktno te bus presječe koji je u pravu... Što je najbolje tom cestom svi prolazite kad idete s magistrae na zaobilaznicu tako da najte se zahebat
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gogs


gogs

Citat: agolac  u Lipanj 09, 2019, 01:28:59
mislim da će gogs da se naplaća ćevapa nama koji smo mu ukazali na takva raskršća  :buahaha: :beer:

Bit će mi zadovoljstvo  :beer:

Citat: agolac  u Lipanj 09, 2019, 01:32:14
Jaooo bus stao pa ne mogu da streetam. Morat će da mu slikam...btw ovo prema desno i ono s druge strane je glavna cesta. Bus je na sporednoj. Bar kad nema semafora..kad je semafor a ti gledaš znakove direktno te bus presječe koji je u pravu... Što je najbolje tom cestom svi prolazite kad idete s magistrae na zaobilaznicu tako da najte se zahebat

:bzvz:

:worthless:

beli

 :buahaha: :bravo: .... da koljem i gulim, to ti je možda isplativije ?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Nije isto raskršće, onom na sporednoj je stop, a ne znak dolaska na cestu s prednošću prolaza  :)

Ćoso

Citat: gogs  u Lipanj 09, 2019, 06:55:37
Jaoooo....samo sam čekao kad češ ti Dr. prometa nešto iskopat iz svoje arhive  :smijeh:  :bravo:

Šta jest jest, pošto si prvi povedi danas gospođu, plaćam ručak, piće u neograničenim količinama a dovest ću i glazbenu zvijezdu da nam zapjeva.  ;)  :beer:





Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

Stvarno je doveo i divu



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Opaaaa, Hanka pjeva na 50 godina Skandinavke :thumbup:

Ćoso

Citat: Osy  u Lipanj 09, 2019, 18:07:30
Opaaaa, Hanka pjeva na 50 godina Skandinavke :thumbup:
Ma jok...to je zbog Debosa [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Citat: Ćoso  u Lipanj 09, 2019, 18:09:44
Ma jok...to je zbog Debosa [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Aaaaa :smijeh:

beli

a i Tarik se 'urozio' .....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Dinko

Citat: Ćoso  u Lipanj 09, 2019, 18:09:44
Ma jok...to je zbog Debosa [emoji23][emoji23][emoji23]

Stvarno Gogs kapa do poda   :klanjase: - kao što si i obećao samo što su osim ćevapa to bili i tatarski biftek, salata od guščje jetre, pršut, sir, njoki u umaku od tartufa, naravni, bečki, zagrebački u panceti,............................................................................................ i hrpa pive!!!!!  :beer: :thumbup:
Da ne kažem kolike zviijezde.... Hanka i njen Samir, Tarik,........
Nema što - čovjek od riječi taj Gogs!!
:bravo: :bravo:

Osy

Malo košulja trpi na ovoj drugoj slici, ali dobro je :) :smijeh: