Najava susreta 05.- 07.06.2020

Autor fatboy, Svibanj 25, 2019, 23:09:39

« natrag - naprijed »

Grba

Ma neću ni spavat u šatoru, samo bez plinske boce nikud...  :-X
098 737 604

Bobi

A koliko na drugoj temi ima 4xl majica ...ljudi, dajte malo ribice i povrce :-)

fatboy

Citat: Bobi  u Veljača 11, 2020, 19:17:18
A koliko na drugoj temi ima 4xl majica ...ljudi, dajte malo ribice i povrce :-)

Ne shvacas...tekstilna industrija nas krade...to zapravo nisu velike majice... :-\

Borko

Citat: Bobi  u Veljača 11, 2020, 19:17:18
A koliko na drugoj temi ima 4xl majica ...ljudi, dajte malo ribice i povrce :-)
:smijeh: :smijeh: :smijeh: Top!! 🔝🔝🔝 Kolektivna strom dijeta!  :smijeh: Mada, ruku na srce, kad god se dokopam nekog bajka, kile opale u plafon. Sad kad sam stroma uzea, uplatia sam odma teretanu. E neš više na 108 kg, pa makar!  :smijeh:

Osy

Citat: Borko  u Veljača 12, 2020, 00:12:26
:smijeh: :smijeh: :smijeh: Top!! 🔝🔝🔝 Kolektivna strom dijeta!  :smijeh: Mada, ruku na srce, kad god se dokopam nekog bajka, kile opale u plafon. Sad kad sam stroma uzea, uplatia sam odma teretanu. E neš više na 108 kg, pa makar!  :smijeh:
Imamo isto, kod mene pad sa 123kg na 197 cm visine...samo je pitanje tvoja visina  :misli: I ne nosim više XXL nego XL ;)

Ćoso

Citat: Osy  u Veljača 12, 2020, 06:31:44
Imamo isto, kod mene pad sa 123kg na 197 cm visine...samo je pitanje tvoja visina  :misli: I ne nosim više XXL nego XL ;)
Ošišao si se?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Borko

Citat: Osy  u Veljača 12, 2020, 06:31:44
Imamo isto, kod mene pad sa 123kg na 197 cm visine...samo je pitanje tvoja visina  :misli: I ne nosim više XXL nego XL ;)
10 centi manji od tebe i sad sam na  95 kg. Taman negdi na granici za malog stromeka. Al isto kad se nakitimo ja i bolja polovica na njega+stvari... Pretvori se u pravog malog dalmatinskog tovara. Podsjeti da ne idemo dalje.  :smijeh:

Osy

Citat: Ćoso  u Veljača 12, 2020, 07:55:52
Ošišao si se?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Da :thumbup: I ono malo šta je ostalo ;)

Branac

Hm, upravo sam svratio malo na srednji forum, čisto da se podsjetim na raspravu oko  eventualnog susreta u Hrv.Zagorju, a u kojoj me je (17.7.2017. )na moj prijedlog da bi susret konačno mogao doći i u Zagorje, IB lijepo otpilio čuvenom rečenicom: "Taj film nebuš gledal" , a bilo je i onih koji su ga podržavali... a sada su tu , s nama... al' dobro, nema veze , meni osobno je jaaako drago što će nakon toliko godina jedno druženje biti i na NW-u  lijepe naše.  :-* Btw. ne znam jel to normalno ali da na onom forumu ima 50-ak gostiju i 2 člana, jel to slučajno ili stalno !?

Ćoso

Branac ti si meni super.


Koliko nas se prijavilo do sada?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

tibertov

Ja bi se prijavio al nemam motor [emoji23]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


fatboy

Citat: tibertov  u Veljača 28, 2020, 18:24:14
Ja bi se prijavio al nemam motor [emoji23]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

A di je problem? Martin i ja smo dosad samo jednom bili s motorima... :vino:

tibertov

Žena mi to ne bi oprostila nikad...Da dođemo s autom...dakle moram prvo izvadit zmiju iz đepa

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Branac  u Veljača 28, 2020, 17:16:44
Hm, upravo sam svratio malo na srednji forum, čisto da se podsjetim na raspravu oko  eventualnog susreta u Hrv.Zagorju, a u kojoj me je (17.7.2017. )na moj prijedlog da bi susret konačno mogao doći i u Zagorje, IB lijepo otpilio čuvenom rečenicom: "Taj film nebuš gledal" , a bilo je i onih koji su ga podržavali... a sada su tu , s nama... al' dobro, nema veze , meni osobno je jaaako drago što će nakon toliko godina jedno druženje biti i na NW-u  lijepe naše.  :-* Btw. ne znam jel to normalno ali da na onom forumu ima 50-ak gostiju i 2 člana, jel to slučajno ili stalno !?
Taman malo utišamo Ćosu, Belog i Đanija da se srednjak ( :finger:) ne spoimnje..i skoro smo zaboravili ona 2 šupka, Hitlera i Gobbelsa  :puke: ..kad evo tebe  :-\

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: