Najava susreta 05.- 07.06.2020

Autor fatboy, Svibanj 25, 2019, 23:09:39

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: Osy  u Ožujak 08, 2020, 20:01:29
Koji je to skuter :misli:

Skuter sa takvim okretajima?! Ne bih rekao...
Ali mislim da je uslikao Tysona u kontra smjeru... ;)

Osy

Citat: fatboy  u Ožujak 08, 2020, 20:05:37
Skuter sa takvim okretajima?! Ne bih rekao...
Ali mislim da je uslikao Tysona u kontra smjeru... ;)
Gilera GP 800 ;) Vidim nije GejS, a nije pisao da ga je prodao, pa zato pitam...

gianni

Skuter je V4 od 175 konja :smijeh:
Nije moj
Izviđac je ovaj na djecjem englezu  ;D

Osy

Citat: gianni  u Ožujak 08, 2020, 20:27:31
Skuter je V4 od 175 konja :smijeh:
Nije moj
Izviđac je ovaj na djecjem englezu  ;D
:thumbup:

Mrki

Pošto je ovo s coronom sve veće sranje možda bi trebalo probati iskamčiti neke popuste  :) 
Kako je krenulo s turizmom ove godine biti će im prazan hotel, prava prilika za nas  :)

Ćoso

Citat: Mrki  u Ožujak 09, 2020, 10:55:38
Pošto je ovo s coronom sve veće sranje možda bi trebalo probati iskamčiti neke popuste  :) 
Kako je krenulo s turizmom ove godine biti će im prazan hotel, prava prilika za nas  :)
Nemoj se ti brinuti oko toga :-)...Zapravo, molio bih te nešto (ako je moguće)...Da li možeš staviti na početnu stranicu link na post na kojemu su navedeni trenutno prijavljeni (ono, da jednim klikom dođemo na popis)

Mrki

Citat: Ćoso  u Ožujak 09, 2020, 11:51:35
Nemoj se ti brinuti oko toga :-)...Zapravo, molio bih te nešto (ako je moguće)...Da li možeš staviti na početnu stranicu link na post na kojemu su navedeni trenutno prijavljeni (ono, da jednim klikom dođemo na popis)
Riješeno..

Ćoso

Citat: Mrki  u Ožujak 09, 2020, 12:29:23
Riješeno..
Hvala [emoji122][emoji106]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Neven

Organizatori,
Da li postoji opcija da se dođe u petak, spava na subotu, bude na vožnji i druženju?
Znači bez spavanja na nedjelju i program u nedjelju.
Hvala

fatboy

Citat: Neven  u Ožujak 10, 2020, 20:38:03
Organizatori,
Da li postoji opcija da se dođe u petak, spava na subotu, bude na vožnji i druženju?
Znači bez spavanja na nedjelju i program u nedjelju.
Hvala

Prema svemu dogovorenome, za sada smo samo u opciji cijelog vikenda, jer na konto toga imamo i takve cijene...
Ako se nesto iskristalizira, vidjet cemo pod kojim uvjetima i kako...
Stay tuned... ;)

Borko

Ne znam jesam li propustia detalj, ali ne vidim da se igdje spominju boje majica. Svima ista boja, ili postoji opcija odabira?

fatboy

Citat: Borko  u Ožujak 10, 2020, 23:47:09
Ne znam jesam li propustia detalj, ali ne vidim da se igdje spominju boje majica. Svima ista boja, ili postoji opcija odabira?

Svima ista boja...opustite se, mislimo na vas... :-*

Osy


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Borko