Najava susreta 05.- 07.06.2020

Autor fatboy, Svibanj 25, 2019, 23:09:39

« natrag - naprijed »

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

iviccaa



Saxi

Mi do daljnjeg samo u Bosnu, nabijem ga svima, političarima, ne društvu sa foruma [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Ponti

Citat: Saxi  u Svibanj 29, 2020, 23:47:46
Mi do daljnjeg samo u Bosnu, nabijem ga svima, političarima, ne društvu sa foruma [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Bosna je i najvažnija, sve ostalo ne vrijedi ko pola Bosne. Pogledaj samo koliko je ofenziva bilo u Bosni, a koliko u drugim krajevima  :)

Btw, nikada više neću ići u Bosnu koliko sam kazni platio, 10 po 10 i skupi se prava cifra :smijeh:

Suki

Citat: Ponti  u Svibanj 30, 2020, 12:52:31
Bosna je i najvažnija, sve ostalo ne vrijedi ko pola Bosne. Pogledaj samo koliko je ofenziva bilo u Bosni, a koliko u drugim krajevima  :)

Btw, nikada više neću ići u Bosnu koliko sam kazni platio, 10 po 10 i skupi se prava cifra :smijeh:
Bez obzira na to, Bosna je zakon :gimme5: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Saxi

U Bosni je najprofitabilnija grana privrede šišanje turista i naplata kazni, u Hrvatskoj radari rastu na sve strane, a u Sloveniji ih ima najviše skrivenih dok ti ne stigne čestitka na vrata. U Srbiji policiji se niko ne zaustavlja ali dosadilo više u krug se voziti [emoji39]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Grba

Saxi možeš u Hr ako imaš potvrdu uplaćenog hotela. To ti ja sredim pa ti 26.6. pomalo na susret  :)
098 737 604

Saxi

Aham, pa u tom slučaju bih mogao da dodjem da Žumberam malo, zašto da ne, a jel izvodljivo da nas nekoliko dobije tu potvrdu, a da nas negde posle u karantin ne bace jel 2. 07 decu na more treba da vodim [emoji4]

Ćoso

Da vas sve ne bace u karantenu [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

https://revijahak.hr/2020/05/30/koronavirus-kakva-su-prometna-pravila-u-susjednim-zemljama-slovenija-na-granici-s-italijom-uvodi-poseban-rezi/
Budeš mi dal imena, kad dođe vrijeme možda već otvore granice.
Za sad ti trebaš potvrdu rezervacije hotela a to ćemo sredit
098 737 604

Saxi

Izneo sam drugarima predlog da se provozamo po Bosni i od Neuma da se zaputimo ka Žumberku, ideja je odlična, ali se većina utronjala da nas negde ne zadrže preventivno u karantinu [emoji23]
Kako god, plan imamo, želju veliku, Grbinu pomoć nesebičnu, pa ćemo da vidimo  trik da izvedemo [emoji4]

Peco


gogs

Pa diste više? Ne možemo sami sve popit






Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


gianni