Najava susreta 05.- 07.06.2020

Autor fatboy, Svibanj 25, 2019, 23:09:39

« natrag - naprijed »

Osy

Mix domaćih kolača puko, a štrukle ostale...kako to, kako to, kako to :-\

fatboy

Citat: Osy  u Lipanj 06, 2020, 22:12:44
Mix domaćih kolača puko, a štrukle ostale...kako to, kako to, kako to :-\
To su tek dosle...nemas brige... :)

Osy


Osy

Prije će Stubičke propast, nego biti susreta :) :P :smijeh:
Ajmo dječaci, ima vas ko morske trave, krenite u organizaciju ;)

gianni

Zabrana dolaska na skup bez Vestroma, pisi kuci propalo... 8)

jalni

Ne brini,  polako krčka,  pripreme su u tijeku! :vino:
091 4410491

zorro

Definitivno ovo sranje od kUrone će nas jebat još dugo..tak da se treba pomiriti s tim da još neko izvjesno vrijeme neće biti mogućnosti održavanja velikog skupa..strom druženja. Najgore je to kad se u proljeće krene u pripreme..skupljanje akontacija..dogovore s hotelom itd. pola posla se uradi i onda 15 dana prije susreta dođe lockdown  ili zabrana više od 100 ljudi itd...Ko nebi popizdio  :-\
Tak da..kog uveseljavaju manja druženja tipa Vrdovo/Brestovac/Vrhovci..bazirat ćemo se na to.
(Neslužbeno..budite na kvačilu.. kraj 4. početak 5. Markan se ozbiljno trudi da riješi što više smještaja na Vrhovcima..pa kak nam bu  :beer: )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Studeni 22, 2021, 12:13:27
Definitivno ovo sranje od kUrone će nas jebat još dugo..tak da se treba pomiriti s tim da još neko izvjesno vrijeme neće biti mogućnosti održavanja velikog skupa..strom druženja. Najgore je to kad se u proljeće krene u pripreme..skupljanje akontacija..dogovore s hotelom itd. pola posla se uradi i onda 15 dana prije susreta dođe lockdown  ili zabrana više od 100 ljudi itd...Ko nebi popizdio  :-\
Tak da..kog uveseljavaju manja druženja tipa Vrdovo/Brestovac/Vrhovci..bazirat ćemo se na to.
(Neslužbeno..budite na kvačilu.. kraj 4. početak 5. Markan se ozbiljno trudi da riješi što više smještaja na Vrhovcima..pa kak nam bu  :beer: )
:thumbup:

Tyson

Polako drugovi :kava: kak bi se reklo" strpljen-spašen" :blato:
Pa vidite da nas opet hočeju zaključat :samaranje:
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Ćoso

Citat: zorro  u Studeni 22, 2021, 12:13:27
Definitivno ovo sranje od kUrone će nas jebat još dugo..tak da se treba pomiriti s tim da još neko izvjesno vrijeme neće biti mogućnosti održavanja velikog skupa..strom druženja. Najgore je to kad se u proljeće krene u pripreme..skupljanje akontacija..dogovore s hotelom itd. pola posla se uradi i onda 15 dana prije susreta dođe lockdown  ili zabrana više od 100 ljudi itd...Ko nebi popizdio  :-\
Tak da..kog uveseljavaju manja druženja tipa Vrdovo/Brestovac/Vrhovci..bazirat ćemo se na to.
(Neslužbeno..budite na kvačilu.. kraj 4. početak 5. Markan se ozbiljno trudi da riješi što više smještaja na Vrhovcima..pa kak nam bu  :beer: )
Sve si rekao.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy

Eto, Zorro sve rekao...ja vrtim po glavi susret cijelo vrijeme, ali bas iz tih razloga je to zajebano...stagod tko mislio ili rekao...jebi ga...

Ja znam da Tyson ceka da otvori tulum s prvim plesom, ali morat ce bit strpljiv... :-\

zorro

Citat: fatboy  u Studeni 22, 2021, 17:01:24
...ja vrtim po glavi susret cijelo vrijeme...
imat ćeš ti šta vrtit kuhačom po kotliću tamo u 5. mj.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Tyson

Citat: zorro  u Studeni 22, 2021, 18:07:16
imat ćeš ti šta vrtit kuhačom po kotliću tamo u 5. mj.
S veseljem ću se odazvati :bravo:
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

fatboy

Citat: zorro  u Studeni 22, 2021, 18:07:16
imat ćeš ti šta vrtit kuhačom po kotliću tamo u 5. mj.

Sta se mora, mora se...pojest... :ooda:

Kupujte Gastal ako bude na popustu... :-*

Osy

Citat: fatboy  u Studeni 22, 2021, 18:21:25
Sta se mora, mora se...pojest... :ooda:

Kupujte Gastal ako bude na popustu... :-*
A pobočnici će rezuckat :) ;)