Najava susreta 05.- 07.06.2020

Autor fatboy, Svibanj 25, 2019, 23:09:39

« natrag - naprijed »

beli

  :) .... pa jel stvarno misliš da ću doć drito !?
Evo mala digresija  :misli: pa poslije potresa zar Albanci ne vape za npr. namirnicama ... brašno, ulje, topla riječ podrške, čokolada ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Citat: beli  u Prosinac 04, 2019, 17:59:08
  :) .... pa jel stvarno misliš da ću doć drito !?

Preko Nordkapa :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

Citat: zander  u Prosinac 04, 2019, 18:01:12
Preko Nordkapa :smijeh:
'Dok Holideju' bio si ... mene tek čeka ! Nemam trenutno tu lovu, čekam da uđemo u euro zonu dabogda mi bilo duplo skuplje  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Ma bice isto 100E dan ako si skroman...gorivo je 2E , spavanje od 20 do 100E noc...sve zavisi ... hrana poskupa ali mora se jesti...i vredi svaki dinar kunu... :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

de ti napravi shemu za neki lokalni đir ... imamo dosta vremena   :snow:
(može i nova tema tipa: "U Zagorje dođi, al bar dve iljade prije prođi " )
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Evo ti đir ... prvo u kuću gdje je rođen Tuđman. Onda u kuću gdje je rođen Tito. Onda gdje je bila seljačka buna (prosvjedovali zbog 20%... kakve budale :smijeh:) .
Onda se vratiš u Zg i pogledaš gdje je pogubljen vođa seljaka, neki gubitnik,  zvao se - Gubec ili tako nekako. Kad si već u Zg skokni do BBF-a, tamo se napij ko majka i taman kad se otrezniš ispod nekog stola (to je već prekosutra) laganini za Stubake. Đir je ne prezahtjevan, a opet pun kulture i alkohola  :) :)

fatboy

Pregovori i testiranja su u tijeku...budite uz nas... :)

beli

Citat: Ponti  u Prosinac 04, 2019, 19:51:51
Evo ti đir ... prvo u kuću gdje je rođen Tuđman. Onda u kuću gdje je rođen Tito. Onda gdje je bila seljačka buna (prosvjedovali zbog 20%... kakve budale :smijeh:) .
Onda se vratiš u Zg i pogledaš gdje je pogubljen vođa seljaka, neki gubitnik,  zvao se - Gubec ili tako nekako. Kad si već u Zg skokni do BBF-a, tamo se napij ko majka i taman kad se otrezniš ispod nekog stola (to je već prekosutra) laganini za Stubake. Đir je ne prezahtjevan, a opet pun kulture i alkohola  :) :)
nisi skužio ... to mi nije đir. A Tuđman i Tito prdili su u rogoz na istom mjestu di smo deda i ja brali vrganje. Šte tiče pića mogu se narokat i doma, kapiš ...  :thumbup: ovo je moto forum a ne zlatarska radžinica, molim !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

Citat: beli  u Prosinac 04, 2019, 20:35:11
nisi skužio ... to mi nije đir. A Tuđman i Tito prdili su u rogoz na istom mjestu di smo deda i ja brali vrganje. Šte tiče pića mogu se narokat i doma, kapiš ...  :thumbup: ovo je moto forum a ne zlatarska radžinica, molim !
:gimme5: .... neka si mu reko !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

:moto2:

098 9232180

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji123]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

[emoji23][emoji23][emoji480][emoji480]

beli

 :misli: ....  di samo nađe te dudice !?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Citat: beli  u Prosinac 05, 2019, 08:00:15
:misli: ....  di samo nađe te dudice !?

To se kupi, koštaju 5 kn, ali nije mi žao jer simboliziraju sisanje  :buahaha: