Najava susreta 05.- 07.06.2020

Autor fatboy, Svibanj 25, 2019, 23:09:39

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Suki  u Siječanj 24, 2020, 12:11:32
...pjevat će oni borbene kad im dođem, požderem i poločem, a neplatim :smijeh:
:ooda: :smijeh:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Citat: Suki  u Siječanj 24, 2020, 12:11:32
...pjevat će oni borbene kad im dođem, požderem i poločem, a neplatim :smijeh:

Sjebo te raspored aktivnosti...prvo plati, pa onda sta bude... :belj:

beli

 :) ovo je 'prestrašno' takav naboj, pozitivna energija ... to je to ...  :ooda:

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

malo kasnije: (Sagorsen je baš ošo pišat) biće' to jedan od boljih susreta, tko preživi pričati će, tko ne preživi ne mora ni dolazit !  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Grba

Ko ne dođe bolje mu je da ni ne dolazi
098 737 604

beli

 :) :smijeh:  ... a i ovi što ne dođu bolje da ne odlaze  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Moze da bude
Tako nam je drago sto najzad odlazite! :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Dakle, vrijeme je za neke detalje, a nakon toga će se otvoriti i tema za listu prijava. U toj temi onda molim neka budu samo prijave, da je to lakše pratiti, a ako ima pitanja, komentara i slično, to dajte ovdje.

Mjesto održavanja susreta su Stubičke Toplice, koje se nalaze sa sjeverne strane Medvednice u Hrvatskom Zagorju. Okupljamo se i spavamo u hotelu Matija Gubec. Dolazak možete planirati u popodnevnim satima (ja ću vjerojatno bit tamo već za jutarnju kavu  :) ). Jedna praktična napomena je da su sobe dvokrevetne, pa predlažem da se međusobno dogovarate ako bi s nekim dijelili sobu. Ukoliko ćemo to mi raditi - ne obraćamo pažnju na to tko hrče ili ne... :P


Da bi se sve krenulo kao podmazano, pripremamo i wine tasting iliti kušaonicu vina, lokalnih proizvođača vina, za početak druženja.  :vino:

Nakon svih susreta na kojima smo bili svi ili većina nas, zaključili smo da bi glavni tulum trebao biti prvi dan, petak. Svirat će nam grupa Lucky day, a možete ih lako naći na you tube-u. Momci to odrađuju majstorski, sa repertoarom kojeg svi znamo, tako da zapravo nemamo izbora nego da nam bude dobro i veselo.  :beer:

Subota nakon doručka će biti opcije grupne vožnje po Zagorju ili korištenja hotelskog wellnesa, koji je uključen u cijenu aranžmana.
Ovi koji idu na vožnju bit će vođeni do mjesta za grupno slikanje, pa do mjesta gdje će biti ručak. Oni koji ostaju u hotelu, bit će obaviješteni o vremenu polaska da bi mogli stići na zajedničko slikanje i poslije na ručak. Ići će se motorima, jer ima par km. Ja sam taj koji ostaje u hotelu s vama i koji vas kasnije vodi na ručak
Ručak je u Majsecovom mlinu, mjestu sa finom klopom, super ugođajem i uređenjem u skladu sa Zagorjem, koje nam se jako svidjelo, a vjerujem da će i vama.


Večera je hotelu opet, a nakon večere imamo šetnju do obližnjeg centra Stubičkih Toplica, gdje smo u Temple baru na druženju. Tamo će biti drugi band za svirku. Taj pub će biti otvoren i za druge posjetitelje u to vrijeme, ali s obzirom da ima sa natkrivenim terasama i unutarnjim prostorom više od 400 kvadrata, ne može nam biti tijesno. Plaćanje pića je moguće gotovinom i karticama.


Nedjelja jutro se zna. Doručak, polagano pakiranje i opraštanje. Tu nema nekog posebnog programa... :-*

FINANCIJE

Akontacija, koja ujedno znači i definitivnu potvrdu dolaska, je 25€ ili 190 kn po osobi. Još ćemo se čuti i dopisivati, ali predlažemo da se možda organizirate u grupe prema kraju odakle dolazite ili kako se s kim družite, skupite to, pa ćemo naći način da se to preuzme. Bit će opcija uplate preko IBAN-a, ako će trebati.
Oni koji žive van Hrvatske moći će akontaciju platiti Pay Palom, ali detalji stižu kasnije.
Aranžman u hotelu je 570 kn po osobi za taj vikend. To plaćate na recepciji prilikom dolaska u hotel. Kartica ili gotovina je vaš izbor.
U to je, osim spavanja sa doručkom uključeno:
- svečana večera u petak, sa neograničenim pićem (pivom, vinom ili sokovima), ostala pića su u vašem aranžmanu
- ručak u subotu
- večera u subotu

Ako ima kakvih pitanja, samo dajte. Možete ovdje u ovu temu ili meni na PP, a bit će dostupni i brojevi nas organizatora, tako da nema problema.

Rok za prijave je 15.04.2020. jer moramo dovoljno rano javiti hotelu s čim može računati.







beli

 :thumbup: lijepo si sve objasnio i nadasve smireno ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

gogs

 :bravo:

...otvaraj prijave Fat, da se beli i ja upišemo  :vino:

Špoki

 :bravo: otvaraj prijave, brzo će se taj hotel popuniti :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Biti će to vrhunski spektakl, već vidim... :bravo: za sve dogovoreno :thumbup:

Lunja


Suki

Bravo za organizatore :bravo: :bravo: :gimme5: :thumbup:. Jedva čekamo >:D.

Ako sam dobro shvatio cijena cijelog aranžmana je 190kn akontacija + 570kn na recepciji = 760kn po osobi?!
:moto2:

098 9232180