Najava susreta 05.- 07.06.2020

Autor fatboy, Svibanj 25, 2019, 23:09:39

« natrag - naprijed »

zorro

a šta vi još čekate sa odgodom susreta  :huh: nisam baš siguran da je organizator optimista  :bzvz: ..više bih rekao neodgovoran  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

damjandugi


damjandugi

A sad ozbiljno.
Najkasnije u 5.mjesecu morat če se život vratit u normalu. Inače če bit velikog privrednog i ljudskog sranja.
Zato mislim,da susret nije ogrožen. :thumbup:

Ćoso

Damjane, sviđa mi se tvoja pozitiva. Ne dijelim tvoje mišljenje.

Nema žurbe još Zorro, pa nije Olimpijada niti smo uzimali novce (ono što smo mi potrošili ostaje tajna)...Doći će i taj dan odluke, medutim prepustite to nama organizatorima.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Citat: zorro  u Ožujak 28, 2020, 19:36:43
Kolki nogar ima majket issove..motor parkiraš na Maximiru nogicu spustiš u Dubravi  :-\
:smijeh:

gianni

Citat: Ćoso  u Ožujak 28, 2020, 20:52:42
Damjane, sviđa mi se tvoja pozitiva. Ne dijelim tvoje mišljenje.

Nema žurbe još Zorro, pa nije Olimpijada niti smo uzimali novce (ono što smo mi potrošili ostaje tajna)...Doći će i taj dan odluke, medutim prepustite to nama organizatorima.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Nema predaje!  :thumbup:

zorro

Citat: Ćoso  u Ožujak 28, 2020, 20:52:42
..medutim prepustite to nama organizatorima.

..ma ne dolazi u obzir..želim sudjelovati  :-*..kad već nisam mogao pomoć oko organizacije..mogu pomoć razjebat  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Di je jos 6mj...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk



fatboy

Dobro večer svima,

Kako situacija sa ovim Corona čudovištem nema namjeru pasti u zaborav tako skoro, prisiljeni smo otkazati najavljeni forumski susret u Zagorju. Uz sav naš optimizam i razumijevanje svih uključenih, nemoguće je obećati i nerealno očekivati, da bi bili u mogućnosti skupiti se u tolikom broju i imati susret kako doliči.
No, to što nas je situacija natjerala na otkazivanje susreta ove godine, ponukalo nas je da najavimo kako bi rado organizirali susret iduće godine u isto doba. Sva logistika je već obaviještena o tome i sa jednakom voljom i entuzijazmom prihvaćaju da se to organizira.
Nadamo se da shvaćate kako je ovo bila jedina ispravna odluka u ovom trenutku, te da imamo vašu podršku za susret 2020+1... :gimme5:

Držite se narode, pazite na sebe i nadamo se da se vidimo dogodine u Hrvatskom Zagorju!  :-*


Špoki

Bilježim se za iduću godinu, nadam se da će veličina majice ostati ista, ako već termin neće :smijeh: Respect za sve u organizaciji, treba to sve dogovoriti, nije laka odluka, i u ovom trenutku i pod ovim okolnostima jedina razumna :beer:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

gogs

Nema nam druge.  Ostaje sve isto, samo godina vamo-tamo  :-\
Stay safe i vidimo se dogodine  :beer:

Suki

:moto2:

098 9232180

Saxi

Bilo je suviše dobro da bi se desilo uzivo, ali bićemo strpljivi do iduce godine kad ćemo se svi zajedno veseliti i u vašoj organizaciji prirediti dernek za sećanje [emoji8]

Martin

Pametna i razumna odluka, pogotovo što je baš u istom mjestu dosta "napeta" situacija

Ajmo se mi prvo normalizirati, pa ćemo na godinu u miru, laganini....a do tada će se i moja pluća oporaviti  :)

:beer: :beer:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)