Oćmol..oćtel ?? na Vrhovce i (Brestovac…opet)

Autor zorro, Svibanj 28, 2019, 08:17:37

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: gianni  u Svibanj 28, 2019, 10:07:56
Baš mi je ža, ne moren tad  :'(
Ha gle..ak ne bude dovoljno zainteresiranih za navedeni datum..nećemo ga tad raditi..radit ćemo sljedeći vikend..ili početkom 7. mjeseca..kako god.

Zato sam napisao..ovisi puno toga o VAMA svima ..pogotovo o tradicionalnim Brestovčanima  ;)

Znam da nikad nemreš svima ugoditi..uvijek nekome neće pasati..al ak smo već za ..onda ćemo gledat da radimo kad većini paše.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Neven

Niti ja ne mogu taj vikend, žena mi napravila druge planove ;)

Stjepko

A plan je s Mornarom na čelu kolone doć. Bumo videli

zorro

Za sad večini ZG ekipe ne paše termin  :huh:  ..a vama Stjepko ..šta vi velite glede datuma..el ćemo pomać naprijed ili ...   :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko


Dadi

To je produženi vikend,većina nas(ili bar mislim većina nas) je već nešto splanirala oko vožnje.Ako bi neki drugi vikend moglo odlično,ali to je samo moje mišljenje.Ipak bi se treba ravnati po većini naravno.


Patišpanja
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

ivica medjugas

Kako bi volio yamahu svama tu provozat... Pratim pozorno
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Martin

Aj ti to prebaci odmah za slijedeći vikend....i moja ženka umene je nešto spominjala Liku

Citat: Dadi  u Svibanj 28, 2019, 13:53:47


Patišpanja
mora Zorro ispeći patišpanju  :ebudale: :ebudale:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Stjepko


Ćoso

Citat: gogs  u Svibanj 28, 2019, 09:45:24
A nemrem nikako  :'( idemo već u četvrtak, 5 motora prema moru  :moto2: :beer: :vino: :barbecue:
Ne mogu ni ja


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti


zorro

Citat: Dadi  u Svibanj 28, 2019, 13:53:47
To je produženi vikend,većina nas(ili bar mislim većina nas) je već nešto splanirala oko vožnje.Ako bi neki drugi vikend moglo odlično,ali to je samo moje mišljenje.Ipak bi se treba ravnati po većini naravno.


Bit će tak izgleda  :thumbup: jer koliko vidim.. VEĆINA si je već nešto isplanirala za taj produženi vikend
Možemo onda zadnji vikend u 6 mj. ili 2. vikend u 7. mj.  :huh:
(prvi vikend u 7. mj. ne može jer Markan svira na independentima..a ja ih vozim)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Zorro za takve stvari je doodle zakon.
Napravis meeting i sve moguće datume, stavis link ovdje i onda ljudi upisuju kad mogu. Datum s najvise "mogu" je THE datum. [emoji6]

https://doodle.com/

P.S.Tako mi radimo u Njemackama... [emoji23][emoji23]

zorro

u nas u Bosni imamo anketu na forumu..al ne koristimo ju jer umene dajđina zaova ne zna glasat za ništa sem za ADZ
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180