Set za reparaciju cilindra kvačila DL1000?

Autor Mrki, Lipanj 12, 2019, 10:01:07

« natrag - naprijed »

Mrki

Pitanje, dali je itko uzimao set za reparaciju cilindra kvačila za DL1000?
Znači za doljnji "klip", našao sam na eBay-u za nekih 25 funti.
Znali netko dali ima negdje kod nas i koja je cijena?
Ili koji je kataloški broj da vidim koliko je orginal u Suzukiu?

Stjepko

Kupio u Novemi prije par godina. Nešto oko pedesetak kuna.

zorro

Pa nema tu šta ..imaš mali semering i gumena manžetnica ..i toj to..kak Stjepko veli 50 kn. ni nemre bit više
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Na ebay-u prodaju set sa semeringom, manđetnom i oprugom.
Poslao sam upit u Novemu oni nemaju set već se svaki dio posebno naručuje (semering, opruga, manđetna..)

zorro

Citat: Mrki  u Lipanj 12, 2019, 11:19:09
Na ebay-u prodaju set sa semeringom, manđetnom i oprugom.
Poslao sam upit u Novemu oni nemaju set već se svaki dio posebno naručuje (semering, opruga, manđetna..)
Ne vidim potrebu za oprugom al haj  :thumbup:
Čak ni za mandžetnom ak nije potrgana  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: zorro  u Lipanj 12, 2019, 11:22:45
Ne vidim potrebu za oprugom al haj  :thumbup:
Čak ni za mandžetnom ak nije potrgana  ;)

Pa i ja kontam da netreba, ali se dobije u setu s ebay-a, a ako je u NN nešto sitno ta opruga što je ne promijeniti..

Danijel 23

Citat: zorro  u Lipanj 12, 2019, 11:22:45
Ne vidim potrebu za oprugom al haj  :thumbup:
Čak ni za mandžetnom ak nije potrgana  ;)
:bzvz: nemas ti pojma...zaboravio si neke stvari koje si davno radio sa hanumom....manžeta se mjenja poslije svake uprabe...bila ispravna il pukla!  :belj:

Joke

Krvitiiznosa ali se strom kvari?
Svetinju triba opravljat ajme😂😂😂😂
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

Mrki

Jbg kada 4g nemijenjaš ulje za kvačilo malo procuri.. malo nadosipaš tijekom puta i nastaviš.. nikakav problem..

Bolje i to nego preventivno mijenjati ulje u kardanu svaki puta kada je puni mjesec da se nebi na šlep službi vraćao kući :D [emoji14]

Osy

Citat: Mrki  u Lipanj 12, 2019, 16:52:20
Jbg kada 4g nemijenjaš ulje za kvačilo malo procuri.. malo nadosipaš tijekom puta i nastaviš.. nikakav problem..

Bolje i to nego preventivno mijenjati ulje u kardanu svaki puta kada je puni mjesec da se nebi na šlep službi vraćao kući :D [emoji14]
:smijeh: evo još jednog koji nikad nije vozio GSA a sve zna o njemu :) :buahaha:

agolac

Citat: Osy  u Lipanj 12, 2019, 17:44:30
:smijeh: evo još jednog koji nikad nije vozio GSA a sve zna o njemu :) :buahaha:

Pitaj Juricu  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: Osy  u Lipanj 12, 2019, 17:44:30
:smijeh: evo još jednog koji nikad nije vozio GSA a sve zna o njemu :) :buahaha:
Ajde sada reći da nemijenjaš jednom godišnje ulje u kardanu? [emoji14]

Danijel 23

Citat: Mrki  u Lipanj 12, 2019, 16:52:20
Jbg kada 4g nemijenjaš ulje za kvačilo malo procuri.. malo nadosipaš tijekom puta i nastaviš.. nikakav problem..

Bolje i to nego preventivno mijenjati ulje u kardanu svaki puta kada je puni mjesec da se nebi na šlep službi vraćao kući :D [emoji14]
:misli: Sramota, lijen si bio potrošit 8 minuta rada i potrošit 1,5 dcl ulja za brenze!  :bzvz:

Mrki

Citat: Danijel 23  u Lipanj 12, 2019, 18:07:07
:misli: Sramota, lijen si bio potrošit 8 minuta rada i potrošit 1,5 dcl ulja za brenze!  :bzvz:
Nisam.. bilo u planu, ali kako su nas kočnice zezale sa ozračivanjem potrošili sve ulje što sam kupio na njih..

iviccaa

Meni neke druge stvari upadaju u oko,
dakle imamo prvo:
manžetnicu
Citat: zorro  u Lipanj 12, 2019, 11:11:03
Pa nema tu šta ..imaš mali semering i gumena manžetnica ..i toj to..kak Stjepko veli 50 kn. ni nemre bit više
...pa onda manđetnu..
Citat: Mrki  u Lipanj 12, 2019, 11:19:09
Na ebay-u prodaju set sa semeringom, manđetnom i oprugom.
Poslao sam upit u Novemu oni nemaju set već se svaki dio posebno naručuje (semering, opruga, manđetna..)
...pa mandžetnu..i to od zorroa koji više ne zna kako se šta zove, vidi gore..
Citat: zorro  u Lipanj 12, 2019, 11:22:45
Ne vidim potrebu za oprugom al haj  [emoji106]
Čak ni za mandžetnom ak nije potrgana  ;)
..i za kraj: manžeta. [emoji16]
Citat: Danijel 23  u Lipanj 12, 2019, 16:16:31
:bzvz: nemas ti pojma...zaboravio si neke stvari koje si davno radio sa hanumom....manžeta se mjenja poslije svake uprabe...bila ispravna il pukla!  :belj:
Bonus za odlikaše: ozračivanje kočnica
Što su bile u Černobilu?
[emoji16]
Citat: Mrki  u Lipanj 12, 2019, 18:16:36
Nisam.. bilo u planu, ali kako su nas kočnice zezale sa ozračivanjem potrošili sve ulje što sam kupio na njih..