Set za reparaciju cilindra kvačila DL1000?

Autor Mrki, Lipanj 12, 2019, 10:01:07

« natrag - naprijed »

Suki

:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Mrki  u Lipanj 28, 2019, 15:15:06
Znači gore navedene 4 stvari..

Novema Nova 346kn (35kn dostava u toj cifri)
Škojo Osijek 287kn
eBay 220kn (ali bez jedne manžetne, i pitanje tko je proizvođač)

Uzeo orginal kod Škoje (doći će za 3-5 radnih dana)
Molim obrazloženje....kako se cijene u NN i Skoji, ovlaštenim trgovcima mogu toliko razlikovat? Jesi pito Bojana u Ljubljani? Fini gospon!  :vino:

Mrki

Citat: Danijel 23  u Lipanj 29, 2019, 23:11:05
Molim obrazloženje....kako se cijene u NN i Skoji, ovlaštenim trgovcima mogu toliko razlikovat? Jesi pito Bojana u Ljubljani? Fini gospon!  :vino:
Otkud da ja znam, nazovi ih pa pitaj, jedino što ja mogu predpostaviti je da NN dere sa cijenama.. :)

Nisam, pa neću valjda kupovati u Ljubljani dijelove kada imam ovlašteni servis 7km od kuće. A i kontam da bi me poštarina koštala kao pola dijelova..

Danijel 23

Citat: Mrki  u Lipanj 29, 2019, 23:19:15
Otkud da ja znam, nazovi ih pa pitaj, jedino što ja mogu predpostaviti je da NN dere sa cijenama.. :)

Nisam, pa neću valjda kupovati u Ljubljani dijelove kada imam ovlašteni servis 7km od kuće. A i kontam da bi me poštarina koštala kao pola dijelova..
:bzvz:  :-X

Mrki

Naručio u petak, stiglo utorak ujutro, sve više mi se sviđa ovaj Suzuki servis Škojo.. [emoji106]


Danijel 23

Citat: Mrki  u Srpanj 08, 2019, 08:07:19
Naručio u petak, stiglo utorak ujutro, sve više mi se sviđa ovaj Suzuki servis Škojo.. [emoji106]


To je to  :bravo: orginal je orginal!  :thumbup:

bajki

Citat: Mrki  u Srpanj 08, 2019, 08:07:19
Naručio u petak, stiglo utorak ujutro, sve više mi se sviđa ovaj Suzuki servis Škojo.. [emoji106]



:thumbup:

Špoki

I ja sam se par puta kod njih našao iz raznih razloga, samo mogu reći da su ok, nema nekih skrivanja troškova ili lažnih obećavanja :thumbup: neka ostane tako :kava:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!