Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

gianni

Za kantu od GejSona su Mitacice TF i predobre, dosta bolje od nekih osjetno skupljih ;D
Vise volim da na gumi pise (prijateljska nam i susjedna) Slovenia nego China (žuta rasa ce nas unistit) :smijeh:

Osy

Citat: gianni  u Siječanj 14, 2020, 22:11:53
Za kantu od GejSona su Mitacice TF i predobre, dosta bolje od nekih osjetno skupljih ;D
Vise volim da na gumi pise (prijateljska nam i susjedna) Slovenia nego China (žuta rasa ce nas unistit) :smijeh:
Koje ti imaš na GejSu?

Ponti


bajki

Citat: Osy  u Siječanj 14, 2020, 17:28:49
Pa da...neću Mitas...vidiš da zahebavam Pontija...guma ima milijun naziva :bzvz:

Mitas u Bosni dobiješ za 1000 kn obje. :ooda:

Špoki

Ovo sve do sada ide obrnutom logikom, kaži koje gume ne želiš i te ćeš voziti :smijeh: Dobro pa je pitao za savjet :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

agolac

Ajoj sad kad proba Mitas. Ubit će nas svih da najbolji motor zaslužuje najbolje gume, Mitas. I tako 10000000000000000000000 puta svaki božji dan. :smijeh: :buahaha: :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Siječanj 15, 2020, 07:37:45
Ajoj sad kad proba Mitas. Ubit će nas svih da najbolji motor zaslužuje najbolje gume, Mitas. I tako 10000000000000000000000 puta svaki božji dan. :smijeh: :buahaha: :ebudale:
:smijeh: :thumbup:

tibertov

Osy uzmi Metzeler roadtec...pusti priče i vozi se na najboljoj gumi.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


jeeves


Suki

Citat: tibertov  u Siječanj 15, 2020, 09:27:03
Osy uzmi Metzeler roadtec...pusti priče i vozi se na najboljoj gumi.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
...kakav vozač takav motor, a i guma :smijeh: :).
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Siječanj 15, 2020, 09:49:08
...kakav vozač takav motor, a i guma :smijeh: :).
Kakvu god da kupi..ja s nestrpljenjem čekam "test" ..da čujem kak pada u zavoj..kak se ponaša u zavoju do ruba..kak na naglim kočenjima po kiši itd....
:blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki


Osy

Ovo terra u nazivu odiše da je za cestu, uostalom lijepo piše ispod naziva, tako da sad sigurno otpadaju. Novac mi kod takvih stvari uopće ne igra ulogu, ne kažem da su zato loše, ali ipak, ne hvala :thumbup:

Osy

Citat: zorro  u Siječanj 15, 2020, 10:01:36
Kakvu god da kupi..ja s nestrpljenjem čekam "test" ..da čujem kak pada u zavoj..kak se ponaša u zavoju do ruba..kak na naglim kočenjima po kiši itd....
:blato:
Za tebe ću napravit posebnu prezentaciju na projektoru :-*

Bagy

Citat: Osy  u Siječanj 15, 2020, 10:33:48
Ovo terra u nazivu odiše da je za cestu, uostalom lijepo piše ispod naziva, tako da sad sigurno otpadaju. Novac mi kod takvih stvari uopće ne igra ulogu, ne kažem da su zato loše, ali ipak, ne hvala :thumbup:

Mitas Terra Force-R

Guma koja te "tera da forsaš ko na R-u"! I još za tu siću?! Moram to probati!  :ooda:
mob: 095/573-6874