Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Ante

Citat: Ponti  u Rujan 16, 2020, 11:09:49
Ove što ne valjaju su proizvodnja made in Thailand.

Evo sam provjerio i moje su Thailand...

Grba

Moje Avonke su England, jako sam zadovoljan svime osim makadama  :misli:  Nekak su mi nesigurne
098 737 604

zare

S obzirom da je kraj sezone možda ima negdje kakva akcija, zna li tko što  :misli:

Špoki

Ne znam jel bolje sad kupovati gume ili tam u 1.mj. :misli: i ja sam kandidat za zamjenu guma :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Citat: Špoki  u Rujan 21, 2020, 14:02:16
Ne znam jel bolje sad kupovati gume ili tam u 1.mj. :misli: i ja sam kandidat za zamjenu guma :)
Po meni je svejedno. Pa neće joj proći rok trajanja (ja ionako poderem minimalno set po sezoni)...Baš (upravo sada) gledam što bih i nemam pojma da li da probam Michelin road 5, ili možda Pirelli Angel GT ll...ili jednostavno nastavim s ovim Scorpion Trail ll koje su mi se pokazale super

Špoki

Mene off road ne zanima, tako da ide cestovna hard core ili cesta90/off10. Vjerojatno neće biti Metzeler Tourance next, probao bi nešto drugo. A što, hm, ne znam
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zare

"Off" koji većina nas vozi može proći bilo koja cestovna guma

zare

Najviše me zanima Michelin road 5, na moju kilometražu po sezoni traju mi dvije sezone  :huh:

Osy

Citat: zare  u Rujan 21, 2020, 14:36:12
Najviše me zanima Michelin road 5, na moju kilometražu po sezoni traju mi dvije sezone  :huh:
Sad su gore, prešao nekih 4500 km i zadovoljan sam :thumbup: Kupio na Offijevu preporuku

Ćoso

Citat: zare  u Rujan 21, 2020, 14:36:12
Najviše me zanima Michelin road 5, na moju kilometražu po sezoni traju mi dvije sezone  :huh:
Navodno postoji Road 5, Road 5 GT i Road 5 Trail...E sada, ja bih onu za "natrpani" motor u dvoje gdje mi na putovanjima autocesta popapa sredinu gume...Jel' to Trail?

Mrki

Mislim da ti je ta za natrpani motor GT

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


zare

Znam da su bile MPR4 trail, za ove nisam znao
Sad me Mrki poljuljo  :misli:

Mrki





Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk

Ćoso

Citat: Mrki  u Rujan 21, 2020, 16:36:27




Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk
Znači GT po ovome  :misli:...Ili  :misli:?

jures

Bio lud, i prodao Stroma