Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Black Betty

Citat: nordkapp  u Rujan 04, 2020, 13:25:55
pozdrav iz Slovenije,

nakon vremena i ja sam nabavio stroma 650 xt adventure 2018 godine, ima 17.000 km, na njima je čovik stavio nove mitas gume, pa ma interesuje, dali je ko vozio na njima i koliko km izdrže, mada na izgled malo liče više grubo a i ne tako za teren.

Vozim sportski lagano turerski. A koje gume najviše priporučujete za mali štromček.

Puno hvala na odgovorima

Petar


Pozz sa kauča
Kreni se najprije predstaviti,pa baci koju slikicu pa zašto Strom pa ko ti je rekao za ovaj forum pa pitaj za gume.....

Ja imam Mitas teraforce i ok su.... :vino:
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Ok si odradio za  sada,predstavio se jesi,slike si dao,opisno i slikovno predstavljanje je vrlo zadovoljavajuće,velika zamjerka na stolnjak di je kaciga,trebao bi bit neki življih boja.

A što se tiće guma .....



Moš peglati od ruba do ruba,a koliko će trajati je vrlo dobro pitanje,ja ih isto stavio tek ove godine.....

Tako da moš peglati kako očeš,ionako su vaše ceste puuuuno bolje nego naše.

Živio ,
P.S.
Javi se kad promijeniš stolnjak,stvarno se ne uklapa u prostor.... :vino:
Prepostavka je majka zajeba

nordkapp

Znao sam, da če bit primjedbi na stolnjak, inače stolnjak je u naravni drveni boji, pa samo je ovim prilikom stavljena preko stolnjaka ovaj prtič, jer sinoč imali smo kod mene neki malo žestok udarac, pa mi je drugar proljevao crno vino na moj ljepi prtič, kao što kažeš življije boje.

Pa kad mi žena i mašina operu, stavim i ispravim sliku, ali danas malo jesam mamuran, pa ajde neka bude to u opravku.

A za gume ok, videte čemo kako če proči, ako budi ok, ja ostajem na njima, meni vožnja sa njima sasvim ok.

Black Betty

Ja trenutno  zadovoljan,kišu nisam isprobao,al cestu i nešto sitno bijelog puta sam probao i ocjena je zadovoljavajuća.

Dobro si se izvukao za stolnjak,nek uvijek budu drugi krivi  :bravo: :ooda:,tako se i postavi kad budeš išao u đir sa motorom a ženi nije drago :vino:
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

nordkapp

A sada i sat ne valja, njega sam dobio u dar od radnih drugara, pa ako ga želiš, mogu ti ga prodat... :novac:

A šta bi ti u ime njega napravio??? :huh:

Black Betty

O muko moja,pa u objektu fini motorić,a na satu neki krš od motora(prešlo ga vrijeme),treba bit u trendu ,stavi koje led osvjetljenje i neki moderniji motorin,ovo moš stavit ispod stolnjaka,a kod dođe ekipa koja ga je poklonila ga izvučeš i staviš na zid.

Nego šta se tiće Mitasa prijatelj sa njima odradio nekih 8tkm....
Prepostavka je majka zajeba

nordkapp

Muko moja gore, muko moja dole, pa ajde i njega ću staviti kako kažeš na drugi plac.

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

nordkapp

Ali samo zato, kad dođem u Pulu, dat češ mi za  :beer:

Black Betty

Obavezno,uvijek imam nešto sitniša za dat ljudima... :ebudale: :smijeh:,a i ja sam često u Slo,pa moš i ti meni dat nešto ...
Prepostavka je majka zajeba

iviccaa

Dogodila se ljubav..
Uzmite si sobu.
[emoji16]

nordkapp

 :belj:
Kakva ljubav kad je korona u pitanju....
A što se tiće rundi i piva, kod mene uvik je žuja ili karlovačko, tako, da dobro došao.
Samo javi prije, da ne lutam negdje.

Dinko

Citat: nordkapp  u Rujan 04, 2020, 13:25:55
Vozim sportski lagano turerski. A koje gume najviše priporučujete za mali štromček.

Meni su se na DL 650 najviša svidjele Pirelli Scorpion Trail II - odlične su bile na suhom i na kiši. Prodao sam motor s njima a imale su nekih 6kkm i bile su možda na pola životnog vijeka. Ja vozim čisto tourerski i to skoro 100% u paru pa ne znam što da ti kažem o njihovoj trajnosti. Sada ih vozim i na GS-u (u drugoj dimenziji) i OK su mi. Prošao sam nekih 3 kkm od tada i kao nove su.

Ćoso

Citat: Dinko  u Rujan 06, 2020, 21:51:06
Meni su se na DL 650 najviša svidjele Pirelli Scorpion Trail II - odlične su bile na suhom i na kiši. Prodao sam motor s njima a imale su nekih 6kkm i bile su možda na pola životnog vijeka. Ja vozim čisto tourerski i to skoro 100% u paru pa ne znam što da ti kažem o njihovoj trajnosti. Sada ih vozim i na GS-u (u drugoj dimenziji) i OK su mi. Prošao sam nekih 3 kkm od tada i kao nove su.
Gle, u dvoje (natovaren i još ako uleti autocesta) se troše dosta...Meni si te super isto