Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Ćoso

Uzeo Michelin Road 5 Trail. Budem probavao drugu sezonu

zare

Citat: Ćoso  u Rujan 22, 2020, 18:51:45
Uzeo Michelin Road 5 Trail. Budem probavao drugu sezonu
Gdje, može link

Ćoso

Ima ovdje https://www.autogume.hr/cijene-moto-guma/set-moto-gume-michelin-road-5-trail-120-70-zr-19-170-60-zr-17/96cdb582f37166bf15c032d7fcb9c0bb-0448f67d1779dbb3e297f67e5622fa9f


Poštovani, vozim BMW R1200 GSA 2018 i vozim se uglavnom s vozačicom (nas dvoje smo "konkretni" ljudi i dosta smo teški kada se natovarimo za višetjedno putovanje). Na dužim putovanjima koristimo i dosta autocesta kako bi prevalili što više u što kraćem roku te mi se zadnja guma pojačano troši po sredini. Koje gume da odaberem (gledam MICHELIN ROAD 5 i vidim da je prodajete i u GT i u Trail varijanti, pa me zanima koja je za mene :-)). Pretpostavljam da je, osim pojačanog središnjeg dijela, ostatak gume isti u sve 3 varijante. Unaprijed hvala, Krešimir


"Poštovani

Za BMW-a 1200 GS A  u dimenzijama 120/70 R 19 & 170/60 R 17 se preporučuje Road 5 Trail ( stražnja se radi i u GT verziji ali je ta guma izvedena za Hondu ST1300 u kombinaciji s 120/70 R 18 GT ) .

Gume se proizvode u 2ct (prednja ) i 2ct+ (stražnja) technologiji :




Kao što možete na presjeku gume vidjeti da je sredina gume izrađena u "tvrđoj" smjesi i kao takva je idealna za duža putovanja pogotovo ako ste na auto cesti kako ste i sami naveli"

Grba

098 737 604

Paf

 Dali Gume Motocikla mijenjaju ovi Gumari sto rade auta,ili treba traziti posebnog Maestra...  :misli:

VUCIBATINA

Idi gori na obilaznici u slovenca jer u gradu nemas nikoga sposobnog za to,ili sidi na motor pa u autoantonija u sibenik sa zapisanim kilama za škare i osovine inace ti nece raditi.

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Listopad 27, 2020, 07:41:11
Idi gori na obilaznici u slovenca jer u gradu nemas nikoga sposobnog za to,ili sidi na motor pa u autoantonija u sibenik sa zapisanim kilama za škare i osovine inace ti nece raditi.
evo citam da Vulkal minja na motociklama,pa cu nazvati,provjeriti...a taj u Sibeniku e neki Gosp.,treba li mu i Kaffu donijeti,ako nista,ima u Splitu Suzuky,valjda oni rade...  :)

VUCIBATINA

Platiti ces kafu na iducem mjenjanju tokaru kad ti pistoljem stisnu osovine i skare i lipo sjebu sve navoje.

U sibenik dodjes i sve ti po manualu stisnu na kilo kljuc.
Meni su prosli put u vulkala stavili gume naopako.srica pa nosim samo gume a nedam nikome da petlja po sarafima
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Evo Brajo nasa sam,napravicu djir do Auto-Antonija,ima ga u Sibeniku,Trogiru a i u Splitu,prodaju sve gume i montiraju...  :kava:

iviccaa


Paf

Citat: iviccaa  u Listopad 27, 2020, 12:28:05
ako vec ides do Splita, otidji u Motobox.
Evo pogleda sam taj motobox,nije lose,oticu ako budem tamo...posla sam im upit...  :thumbup:

Paf

Nakon svih pregleda,kojeg upita,savjeta...ipak sam se odlucio za gume koje i jesu na Stromu,upravo narucio nove u Antonio-Sibenik,kad dodju zvace me,pa se zaletiti prominiti...Dunlop Trail Smart Max...neznam,mozda ima i boljih,i izdrzljivijih...al trenutno cu probati sa istima,jer sam nekako i naucia na njih,pa i jedan savjet od iskusnijih - svako mijenjanje nosi i odredjenu prilagodbu -, bio je mozda najpresudniji u odluci...valjda nisam fallia...,a ope,novo e novo...   :misli: ...

VUCIBATINA

svetca mu!!
jel neko hakira pafov acc?????

prvi post koji san uspija pročitati i razumiti  :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:



nisi falija s gumom sigurno, novo je novo pa kakva god bila
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 09, 2020, 11:25:49
svetca mu!!
jel neko hakira pafov acc?????

prvi post koji san uspija pročitati i razumiti  :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:



nisi falija s gumom sigurno, novo je novo pa kakva god bila
Baaaagfahahatsgdrahahahahaa  :sunce: JA.

Osy

Šteta, a kod Matka Motobox akcija po nevjerojatnoj cijeni...Pirelli Angel GT 1350 kuna :thumbup:
Tko treba mjenjati, sada je prilika...