Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Stjepko  u Kolovoz 03, 2017, 08:11:27
Vedran ih je stalno vozio na kenji i stavio ih na ST. I zadovoljan.
el A2 ?
Ja sam ih vozio 2-3 sezone..dobra guma po suhom stvarno..ne sjećam se da mi je ikad popustila na iole dobrom asfaltu..međutim..na kiši  :-\ katastrofa  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko

Nije se prijavio ovdje da malo napiše o tome. Stavio ih i išao u Maroko. A vozi muški.

Black Betty

Mp ,dobro se more peglat,dobro drži,moš do ruba sa njom,po mokrom zadovoljan
Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: Black Betty  u Kolovoz 03, 2017, 08:22:23
Mp ,dobro se more peglat,dobro drži,moš do ruba sa njom,po mokrom zadovoljan
koje..street il road   :shhh:

Ja na konjiću imam trenutno street ...u životu lošiju gumu nisam vozio  :thumbdown:..jebeš mi sve ak Barumka nije bolja od nje   :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Road,vrlo zadovoljan za moj stil vožnje

Peglaj.com  :)
Prepostavka je majka zajeba

Mrki

Citat: zorro  u Kolovoz 03, 2017, 08:02:25
Kažu svi da je Anake2 bolja od 3 ..a nema razloga ne vjerovati..jer zašto bi inače Michelin vratio u proizvodnju A2 ..a već je bilo riješeno da se više neće proizvodit  ;)
A2 se proizvodi i dalje..

zorro

Citat: Mrki  u Kolovoz 03, 2017, 08:32:31
A2 se proizvodi i dalje..
to sam i napisao..iako su ih prestali raditm kad su izbacili A3 ..pa su ih vrlo brzo vratili u proizvodnju..to onda valjd neš govori..jel  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: zorro  u Kolovoz 03, 2017, 08:34:48
to sam i napisao..iako su ih prestali raditm kad su izbacili A3 ..pa su ih vrlo brzo vratili u proizvodnju..to onda valjd neš govori..jel  ;)
Aha.. nisam skužio.. [emoji106]

Ja sam sa A2 jako zadovoljan.. imaju 12000, pobijegla mi je dva puta ali to je jer je bilo blata na rubovima.. i osim toga ništa.. po kiši ni jednom ni po zmijicama nijednom.. ali ja ni ne peglam..
Tako za normalnog vozača mislim da je guma odličnog..

I probao bi ja neku drugu sljedeću ali mi ova tako dobra da ni sam ne znam šta bi.. i mislio sam Pirelli ST 2 ali sada kada ste je popljuvali ne znam šta bi..

Ponti

Citat: Mrki  u Kolovoz 03, 2017, 08:57:35
Aha.. nisam skužio.. [emoji106]

Ja sam sa A2 jako zadovoljan.. imaju 12000, pobijegla mi je dva puta ali to je jer je bilo blata na rubovima.. i osim toga ništa.. po kiši ni jednom ni po zmijicama nijednom.. ali ja ni ne peglam..
Tako za normalnog vozača mislim da je guma odličnog..

I probao bi ja neku drugu sljedeću ali mi ova tako dobra da ni sam ne znam šta bi.. i mislio sam Pirelli ST 2 ali sada kada ste je popljuvali ne znam šta bi..

Pa, ako voziš kao što pričaš Pirellin ST2 će ti biti odlična. Meni bježi jer baš gazim.

ivica medjugas

Ja imam pirelli st2 6-7000 i skroz sam zadovoljan.doduse nevoli bile trake na cesti al drzi odlicno na kiši i u zavojima sta je jedino vazno po meni a trajnost cemo vidit
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ponti

Citat: ivica medjugas  u Kolovoz 03, 2017, 09:54:33
Ja imam pirelli st2 6-7000 i skroz sam zadovoljan.doduse nevoli bile trake na cesti al drzi odlicno na kiši i u zavojima sta je jedino vazno po meni a trajnost cemo vidit

Ma, meni bježi i na suhom asfaltu u zavoju.... doduše naš asfalt je kao staklo. Ali Michelin PR4 mi nije tako često kliznuo, je par puta. A za kišu niti jedna guma nije ni blizu PR4, voziš kao po suhom.

Lavandić

Citat: Ponti  u Kolovoz 03, 2017, 09:57:57
Ma, meni bježi i na suhom asfaltu u zavoju.... doduše naš asfalt je kao staklo. Ali Michelin PR4 mi nije tako često kliznuo, je par puta. A za kišu niti jedna guma nije ni blizu PR4, voziš kao po suhom.
Kad sam se vraćao iz Bora preko BiH, 40 km od Bora pa sve do Sarajeva je padala kiša. Ceste kroz BiH ajme, preko Romanije fibra pala na 10C, cesta klizava, auto jedan je izletio. Gume MPR4 na Jozinoj kenji , preko 10 tkm su imale ni jednom nisu kliznule.
Jesenas na povratku iz Pž, ono talijansko govno je kroz tu istu Bosnu kliznula najmanje 50 puta.

MPR4 ko vozi samo cestu i kome nije bitno da mu guma mora izdržati 20 tkm je prvi izbor.

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk


Peco

Meni je i Bridgestone na L2 bila super guma  Nakon toga Metzeler Next odlična....nikad proklizala čak ni na mokro. Ima dublji luk pa je teško doć do ruba , pa mnogima nije *napeta .
Sad imam GT Angel i proklizavaju stalno od kad sam ih stavio ....i na bilu crtu i na lošijem asvaltu..pokiši vozim reli [emoji23].
Sad mi meštar na servisu rekao da mi prednja ošla...što nije nikad do sad  ....
Sljedeća MPR4 u Lavandića ...malo i reklame [emoji16]

Poslano sa mog SM-T585 koristeći Tapatalk


vedran

Stjepko ja san za anakee 2. Na stromu san prominio 4 seta, sad su na teneri i ja san prezadovoljan. Kad samo se prošle godine vraćali iz Češke, gume su imale 24tkm, bile su malo reć izlizane i izobličene, pljusak nas je pra kroz Bosnu i iznenadilo me da takve gume išta drže. Na teneri po Maroku san proša 100km makadama s njima i pokazale su mi se odlične. Dosta su mesnate, traju dugo, drže i po suvom i po mokrom isto, a šta se tiče bile crte po meni to nema veze s gumon. Dok god bude na tržištu A2 uopće ne mislim probavat nešto drugo.

Stjepko

Vedro to smo več pričali ali da još jednom utvrdim gradivo.  :gimme5: