Problem sa "gutanjem" gasa

Autor Mrki, Lipanj 17, 2019, 10:16:55

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: agolac  u Prosinac 28, 2019, 20:42:24
Da rezmiramo...TPS je na kraju ipak bio u banani jer su se sranja počela dešavati prije nego ste stavili drugi TPS. Novi TPS bez dvije gumice je riješio problem. Je to to?
Dali je stari TPS bio u banani moram napraviti bar 200-300km u komadu.
Jer na starom mi se to zatrzavanje dešavalo rijetko, možda jednom dnevno na putu..
Ali ova nevozljivost koja se pojavila nakon ugradnje novog je nestala (a razlog je bila gumica koja je ostala unutra)

agolac

Ok, onda se testiranje nastavlja. Isto, kako se dalo zaključiti, vanjska temperatura je bitna. Rekao si da su problemi počeli na visokim ljetnim temperaturama, tako da prije nego isključimo TPS, ljeto je bitno... Ako prije ne prodaš motor  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Špoki

 :bravo: za rješenje kvara, sad kad se Mrki krene voziti da nadoknadi jesensku pauzu ima da ne staje do proljeća iako je naranča spremna za promjenu vlasnika :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

sasaa

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Mrki

Citat: sasaa  u Prosinac 29, 2019, 09:04:37
Sta je s Citroenom bilo ?

Počeo je odlaziti druk ležaj i korpa, dogovorio se s majstorom da zamjenimo set kvačila iza nove godine, ali kada sam otišao od njega 3 km dalje zbog nekog još ne utvrđenog razloga mi je prestao davati gorivo, ugasio se u vožnji, i sada alnasuje u prazno..
Majstor je rekao da se možda odlomio komad korpe pa pogodio senzor radilice, ali koliko ja znam senzori radilici uglavnom stoje na strani motora gdje je razvod..
Sutra ide na dizalicu pa ćemo znati šta je točno (osim seta kvačila).. nadam se (da se neće pojaviti misteriozni problem kao na KLV-u)

Bagy

Citat: Mrki  u Prosinac 28, 2019, 17:59:44
Problem danas napokon riješen..

Bilo je do gumice, vratili i podesili TPS i otišao na probnu vožnju, motor radi odlično.

Eto, zbog jbne gumice se nisam vozio cijelu jesen :(

Ajd, super!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

bajki

Citat: agolac  u Prosinac 28, 2019, 20:33:35
Bravo Đivo na dijagnozi.  :bravo: Nadam se da je isto i na Splitskom KLVu

Da, bravo Đivo na dijagnozi! :bravo: :bravo:

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Fantom

Nisam skontao u cemu je bio problem  :misli:
Imao si u lezistu tps-a jednu gumicu viska od starog tps-a i zato nisi mogao nastelovati tps
Nevidim nigdje Djivov prijedlog pa mi malo konfuzno

Mrki

Citat: Fantom  u Prosinac 30, 2019, 12:44:18
Nisam skontao u cemu je bio problem  :misli:
Imao si u lezistu tps-a jednu gumicu viska od starog tps-a i zato nisi mogao nastelovati tps
Nevidim nigdje Djivov prijedlog pa mi malo konfuzno
Da, kada smo izvukli stari TPS njegova gumica je ostala unutra, onda smo stavili novi TPS pa je i njegova gumica ostala unutra, kada smo ih poslje uspoređivali vani oba nisu imala gumicu pa nam nije izgledalo čudno.
Kako su bile dvije gumice izgleda da su kočile da se osovina na koju se spaja TPS slobodno okreće.

Đivo nam je to poslao u poruci na Viber..

zubakis


zorro

Kad su meni Brum i IB (prije 13 god.)mijenjali TPS kod Bruma..to su isto napravili..zajebavali se sat vremena i onda skužili..i od tad je priča o gumici TPS-a prožvakana bar 20-30 puta (na srednjaku) ..i u ovom slučaju sam odmah znao da je tu problem..al me čist ono zaboloedik  :bzvz: ..svakak su svi preopametni pa rekoh šta će im nekakav šarlatan nešto savjetovati  :thumbup:
:blato: :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko


Martin

Citat: zorro  u Prosinac 30, 2019, 16:25:27
Kad su meni Brum i IB (prije 13 god.)mijenjali TPS kod Bruma..to su isto napravili..zajebavali se sat vremena i onda skužili..i od tad je priča o gumici TPS-a prožvakana bar 20-30 puta (na srednjaku) ..i u ovom slučaju sam odmah znao da je tu problem..al me čist ono zaboloedik  :bzvz: ..svakak su svi preopametni pa rekoh šta će im nekakav šarlatan nešto savjetovati  :thumbup:
:blato: :blato:
:misli: sjećam se kad si mi pričao o tome....i ja sam znao, ali jednostavno sam  :-X












:smijeh: :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)