mjenjam sjedala od gs-a

Autor VUCIBATINA, Lipanj 22, 2019, 10:49:56

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

mjenjam wunderlich sjedala za orginalna.
meni je previsok
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Može.... ide slika. Jel je tvoj zic sa gelom i dali ima sa donje strane otvor-pretinac za 1. pomoć

Danijel 23

Evo slika...












Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Danijel 23

A oštečenja.... :huh:




Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Danijel 23

Imam za taj zic i opciju sa A/C, da ti  po ljetu jačeka budu suha! :)





Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Danijel 23

Visok ti je zic,  a koliko si ti visok?

VUCIBATINA

ja nisam visok već nizak :)  178cm

taj wunderlich ti je kod osiya trenutno i njemu je ok visina a ja na najnižim postvkama jedva dohvatim do poda na njemu.

jesi siguran da tvoj nije niski sic (lower seat)? ja imam niski i tako izgleda. orginalni od osyja koji je sad kod mene izgleda drukčije i dosta podstavljenije.

nema gela(bar koliko ja znam,,ko zna što je unutra) niti ima pretinac.

ja i on smo se bili zamjenili i za istru mu se činija dobar ali sad kad je od mene iša nazad kući reka je da je pre tvrd.ja iskreno neznam još kakav je orginal jer ga nisam dovoljno testira ali na ovoga nemogu sisti pa mi je skroz beskoristan
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Ovo je starndarni/orginalni zic. A jel mekan il tvrd.... to je subjektivno. Ja sam visok 182 cm i kad je zic na višljoj opciji ja bi još malo....barem još  1". (25,4mm).  :)

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Je li te  zanima potkova?.:)

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: VUCIBATINA  u Lipanj 22, 2019, 11:34:02
jel dolaziš u brestovac?
:bzvz: u Brestovac_Vrhovci ziher NE sa GSom. Da kardan raskolim? Ne znam, zavisi o poslu. Piso sam GO početkom srpnja za Italiu... ali giro počinjem iz Gaženice....sa GSom!  :)

VUCIBATINA

zanima me potkova,ovisno o cijeni.

ja dolazim u brestovac i nosim osyju nazad njegov sic.
mogu pokupiti svoj ili da ga ti pokupiš od osija i isprobaš. a meni ili donesi svoj na probu tamo ili ga pošalji poštom a dogovorimo se sve nakon što oba isprobamo jel to ono što želimo.

možeš se javiti na 091 892 7948 ,poziv,watsapp...
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948


Danijel 23

Alo momci, jel ide ko za ZD da ponese zic za Vcibatinu? Mogu ti ga odmah poslat da ga kušaš!  :smijeh:

Osy

Citat: Danijel 23  u Lipanj 23, 2019, 12:58:38
Alo momci, jel ide ko za ZD da ponese zic za Vcibatinu? Mogu ti ga odmah poslat da ga kušaš!  :smijeh:
Pošalji autobusom i on ga tamo dočeka :thumbup:
Najbolje i najbrže