Čišćenje kalipera

Autor iviccaa, Lipanj 25, 2019, 18:45:50

« natrag - naprijed »

iviccaa

Prošli vikend sam se uhvatio posla i očistio sve kalipere.
Kao orijentir poslužio mi je manual (da, zorro, manual  :smijeh:) i ovih par filmića sa Youtube-a:

Naš poznati Dr. V Strom:





I Delboy's Garage, meni super lik s odličnim savjetima:


iviccaa

Ne volim puno slikavati dok petljam oko motora jer su mi ruke prljave i full sam skoncentriran,
ipak sam opalio koju da ne zaboravim gdje je šta bilo i kako je što stalo.  :)

Kaliperi prije, groblje znam, ali prvi put u 3,5 god da ih otvaram:



Kaliperi poslije:


iviccaa

E sad, osim što sam stvarno to htio napraviti jer nisam nikad, a i bilo je vrijeme,
u glavi mi je još bila buba da tu možda leži problem o kojem sam pisao u temi

"Odzračivanje kočnica" - podforum "Alati"
http://vstrom-klv.eu/index.php/topic,1025.0.html

Tamo sam pisao da mi ručica prednje kočnice "propada", tj. da je mogu stisnuti do kraja, do ručice, pa čak i u vožnji.
Problem se djelomično rještio odzračivanjem kočnica, ali nikada to nije bilo to.
Daleko je od nesigurne vožnje, ali nije po mom guštu.

Tada mi je najviše pomogao savjet od toncia  :beer:, koji je rekao da okrenem kolo na ručici sa standardne pozicije 3, na kojoj sam uvijek vozio, na poziciju 1.
I to je dosta poboljšalo stvar.

Mislim da se epilog već nazire.... :smijeh:

Nakon što sam očistio kalipere kočenje mi je fantastično!
Na položaju 1 je ručica tvrda, nema šanse da je stisnem do kraja i imam točno definiranu točku kočenja, znam kad će uhvatiti.
Prije bi bilo stisni pa nekad bude dobro, a nekad propadne.

Uglavnom, sad je odlično, prezadovoljan sam.  ;)
Čak sam je vratio na poziciju 3 i testirao i sve je super.

Zašto je to pomoglo - ne znam točno, ali može biti nešto vezano za jednu teoriju što sam našao na njem. forumu, a o tome sam pisao u temi Odzračivanje kočnica:

Citat: iviccaa  u Lipanj 02, 2018, 16:00:00


Ima još jedna teorija, vidio na njemačkom forumu, da možda jedan klip u kaliperu zapinje ili se sporo izvlači pa da zato kočnica propada, jer pločica nije punom površinom dotakla disk...?
Nisam se puno bavio teorijom, ni vremenski ni mentalno, ali svakako bi trebao malo očistiti kalipere..

Mrki

Isti problem sam imao nakon zamjene čeljusti na četveroklipne..
Jednostavno nije to to.. kočnica je bila mekana i nekonstantna..

Nakon Istre skinio čeljust po čeljus bez odspajanja crijava za kočnice..
Zaglavio s drvenom kajlom dva klipa, jedan držao rukom i jedan pumpanjem istiskao maksimalno van, te ga onda oprao ivasolom i brakecleanerom.. i tako svaki klip posebno, jedan po jedan..

Kočnice poslje toga fantazija, ono što sam očekivao da ću dobiti sa četveroklipnim..
Konstantne, grizu, ne propadaju, staje motor sa pritiskom od 2 prsta..
Ne možeš vjerovati koju razliku je napravilo jedno čišćenje..
Vjerovatno bi još bolje bile da sam ih full rastavio i napravio reparaciju, ali nisam imao vremena prije Istanbula..

zorro

Vama je jednostavno kod tog skidanja kalipera..vtenja lijevo desno..kljuckanja..izašao van (kroz crijevo prema posudi na volanu) taj zračni čep koji vas je jebao. Da ste imali malo više strpljenja..i svaku večer stisnuli kočnicu gurtnom ..i malo kljuckali gumenim čekićem po čeljustima..i tako 4-5 dana ..problem bi se riješio  :thumbup:
Ovo čišćenje nema veze sa mekanom-tvrdom kočnicom  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tonciv666


Mrki

Citat: zorro  u Lipanj 25, 2019, 19:14:56
Vama je jednostavno kod tog skidanja kalipera..vtenja lijevo desno..kljuckanja..izašao van (kroz crijevo prema posudi na volanu) taj zračni čep koji vas je jebao. Da ste imali malo više strpljenja..i svaku večer stisnuli kočnicu gurtnom ..i malo kljuckali gumenim čekićem po čeljustima..i tako 4-5 dana ..problem bi se riješio  [emoji106]
Ovo čišćenje nema veze sa mekanom-tvrdom kočnicom  :huh:
Ne bi se složio, neka ti Doda kaže koji je pumpao kako teško je išao klip van dok je prljav a kako nakon što smo ga očistili, gurnuli nazad pa opet istiskali da ponovimo čišćenje.. znači nakon dva čišćenja je klizio van, a prvi puta jedva izlazio.. i tako svaki klip..
Po tvojoj teoriji to znači da je kod svakog klipa bio mjehur zraka zbog kojega je teško išlo.. znači minimalno 8 mjehurića...što je nemoguće, pogotovo što je majstor bajki  odzračivao samnom..

Danijel 23

Zoro ima pravo...a u pravilu se ne odzračuje ručno preko primarne pumpe već sa alato-pumpom!

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Gumenim čekićem nisam lupao, ali držao sam gurtnu par noći i ništa se nije dogodilo.

Ima mi smisla i jedna i druga teorija, iako ova Mrkijeva i moja malo više jer je kod mene bio slučaj da bi kočnica bila nestabilna/nepredvidiva kod nekog normalnog kočenja. Dakle grad ili lagana vožnja.

U situaciji stani-pani bi uvijek dobro reagirala, a ne znam baš bi li neki mjehur zraka to oprostio...?

Bilo jedno ili drugo, meni svejedno. Bitno da radi kako treba. [emoji6][emoji481]

Danijel 23


Mrki

Citat: iviccaa  u Lipanj 25, 2019, 20:02:25
Gumenim čekićem nisam lupao, ali držao sam gurtnu par noći i ništa se nije dogodilo.

Ima mi smisla i jedna i druga teorija, iako ova Mrkijeva i moja malo više jer je kod mene bio slučaj da bi kočnica bila nestabilna/nepredvidiva kod nekog normalnog kočenja. Dakle grad ili lagana vožnja.

U situaciji stani-pani bi uvijek dobro reagirala, a ne znam baš bi li neki mjehur zraka to oprostio...?

Bilo jedno ili drugo, meni svejedno. Bitno da radi kako treba. [emoji6][emoji481]

Ista stvar, jednostavno nije uvijek jednako kočila, nikako je nisi mogao lijepo dozirati pri slabijem kočenju..
Nakon čišćenja druga priča..

A ovo sa kvrckanjem smo probali bajki i ja kada smo ozračivali, drškom šarafcigera lupali i po čeljustima i po crijevima, i nije pomoglo..

Kada smo skinuli čeljust i pumpali prije čišćenja vidiš da izlaze samo 2 od 4 klipa, nakon čišćenja idu sva 4 jednako..
To nije moglo biti do zraka..

Danijel 23

Moje anlihtanje bez VAKUM pumpe:
1. natočim ulje  u spremnik
2. otvorim anlihter  čekam 5 min...nebitno ak procuri il ne
3. stavim kažiprst na OTVOREN anlihter i pampa se primarnm pumpom (tamo gdje spremnik) i to momački se stišče   da ulje ide punim mlazom. Efekat miniwoš!  :)
Inače prst je kao nepovratni ventil i osluškuje tj. bude indicirao što se dešava u sistemu, pa čak i kvar!
4. zatim zatvaram anlihter i par puta nježno i na sito samo provijerim dali je ostalo šta zraka.
Ako je sve ok dotegnem anlihter, isperem anlihter klinerom i obavezno stavim gumicu. Ako nije onda se vračam na točku 3. i slušam što govori prst.
Ako se sistem ne da na taj način anlihtat onda koristim tlačnu pumpom (jednu sam poklonio Zorou) uguravam ulje u sistem ali odozdo prema gore. Spajam se na anlihter i kad se napuni spremni sa uljem 135% je sistem anlihtan. Takvo anlihtanje koristim i di je kombinacija zrak/ulje (kamio/autousni program)
Kapiši?
:blato:

Danijel 23

Citat: Mrki  u Lipanj 25, 2019, 20:11:51
Ista stvar, jednostavno nije uvijek jednako kočila, nikako je nisi mogao lijepo dozirati pri slabijem kočenju..
Nakon čišćenja druga priča..

A ovo sa kvrckanjem smo probali bajki i ja kada smo ozračivali, drškom šarafcigera lupali i po čeljustima i po crijevima, i nije pomoglo..

Kada smo skinuli čeljust i pumpali prije čišćenja vidiš da izlaze samo 2 od 4 klipa, nakon čišćenja idu sva 4 jednako..
To nije moglo biti do zraka..
Da si koristio prst (na anlihteru) znao bi da je kvar u sistemu!

Danijel 23

Mrki i Ivica  na koliko kilometara vam se to dešava?