Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

Mrki


tibertov

Slinis nad Tenerkom, a ja da ti cuvam somaru...e gotovo...prodano pontiu za 59 tis krznenih...  :smijeh:

Mrki

Ma to su snovi, novija somara je realnost  :) i ne daj Pontiju, on ima ispod madraca za novu samo se stiso..

tibertov


JZ

Citat: Mrki  u Kolovoz 02, 2017, 19:04:58
Ma to su snovi, novija somara je realnost  :) i ne daj Pontiju, on ima ispod madraca za novu samo se stiso..

Ako je financijska realnost....tu su sto se tice love...ako je ljubav....onda je to drugo...
Kupujem polovnu kacigu

Mrki

Ha dobro mogla bi i ona biti realnost.. za jedno 3-4g uzeti neku iz 2014-2015..

Ponti


Suki

...nikada mi se nije sviđala :thumbdown:...ne znam zašto :huh:... kao klinac sam slinio za Super Tenere 750 (vjerojatno zato što je bila jedna u gradu :))...kasnije mi je bila napeta i mala tenerka, ali sam ipak uzeo Stroma...ova velika nikad, ni sad...djeluje pre glomazno, debelo i teško :thumbdown:....vjerojatno je odličan motor, ali da me se pita, zadnji izbor od svih velikih ADV.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 02, 2017, 19:26:21
...nikada mi se nije sviđala :thumbdown:...ne znam zašto :huh:... kao klinac sam slinio za Super Tenere 750 (vjerojatno zato što je bila jedna u gradu :))...kasnije mi je bila napeta i mala tenerka, ali sam ipak uzeo Stroma...ova velika nikad, ni sad...djeluje pre glomazno, debelo i teško :thumbdown:....vjerojatno je odličan motor, ali da me se pita, zadnji izbor od svih velikih ADV.

Tebi je zadnji izbor, meni nije ni zadnji   :buahaha:

Dadi

Odlično se vozi, položaj sjedenja, kočnice. To mi se extra svidilo
Kad sam vidio hrđave vijke i žice na felgama  :thumbdown:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

tibertov

Ja mislio da se ponti zajebava, a ono stvarno :smijeh:

zare

Citat: tibertov  u Kolovoz 02, 2017, 20:34:14
Ja mislio da se ponti zajebava, a ono stvarno :smijeh:
i ja također mislio zajebava on, al da naleti prilika ko što je naletila za somaru riskirao bi s hrđom  ;)

Ponti

Ne znam kako gore kod vas ..... ali ovdje one žbice i šarafi zahrđaju preko prve zime.
I yamaha ne prihvaća reklamaciju iako je pod garancijom.
Honda, Kawa i Suzuki nemaju tih problema. Dali se radi o korištenju lošeg materijala ne znam, ali svaka yamaha (novija, ne one stare) tu zahrđa.

Mrki

Ma može hrđati koliko hoće..
Kada ti se nešto sviđa da ti 100 ljudi kaže da nevalja svejedno uzmeš..
A meni osobno je ona najljepši putni enduro.. i uz ljupotu ima sve što želim od motora..

Igor Mihajlik

Ljudi krasan je to motor. Krava je... ima 270 kila ( kao Vara recimo ) al to joj je jedina mana. Agregat je skroz napred gurnut i spušten max.koliko ide dole. Zato je hladnjak sa strane. S tim su dobili odličan razpored težine i super ciklisitiku, tako da se težinu, osim na mestu uopče ne osječa. Vozi se fantastično. 1200 kubika ima potrošnju 5 litara. Od 2010 do 2014 bile su neke bubice al te je Yamaha kvalitetno rešila in kao šo je Jurica reko ..motor je nepoderiv ..  :thumbup: Mislim da u ovom trenutku nema pouzadnijeg motora na trgu. A izgled....motor vam ko žena..svakomu se drugačija sviđa....osim OSiju..njemu se sve     :smijeh: :)
Lado je moj idol