Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

Bagy

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/super-tenere-1200-ze-oglas-20350330

To je trgovina - pušiona taman za malog novog Stroma!  :thumbdown:  Znači, ni taj ne valja...  :-\
mob: 095/573-6874

tibertov

Sva oprema na njoj jos 35 tis kn  :smijeh:...koga on hebe, nama ni akrapovica  :ebudale:

fatboy


Freshman

Taj je motor već bio u oglasu prije jedno godinu dana i to baš s ovim fotografijama slikanim na zagrebačkom Bundeku. Imao sam info da je tada prodan, pa me iznenadilo da je sada ponovno u oglasu. Na slikama ne nalazim nikakvu posebnu dodatnu opremu, a najmanje onu vrijednu 35.000 kn, ali možda se "nakitio" opremom nakon slikanja. Iako, teško mi je zamisliti koja bi to bila oprema za tu vrijednost.

Suki

Citat: Freshman  u Lipanj 21, 2018, 22:41:26
Taj je motor već bio u oglasu prije jedno godinu dana i to baš s ovim fotografijama slikanim na zagrebačkom Bundeku. Imao sam info da je tada prodan, pa me iznenadilo da je sada ponovno u oglasu. Na slikama ne nalazim nikakvu posebnu dodatnu opremu, a najmanje onu vrijednu 35.000 kn, ali možda se "nakitio" opremom nakon slikanja. Iako, teško mi je zamisliti koja bi to bila oprema za tu vrijednost.
...ako lik istvarno ma toliko dodatne opreme, prodaje motor, a na slikama se ta oprema ne vidi jer mu se nije dalo ponovno slikati motor, onda je dete kreten :bzvz:
:moto2:

098 9232180

zare

Mozda ga ne zeli prodati, a norao ga staviti na oglas

Stjepko

To mu je žena pravila oglas. A kud su pyre pošle ko to zna. Uzimo za opremu a trošio na milf

Mrki

Nije baš da nema dodatne opreme.. centralni nogar, orginal prednji crashbar, bočni crashbar, skidplate, štitnik kardana, štitnik zadnje kočnice, maglenke, bočne deflektore vjetra, tollbox.. e sada da je to 35t kn o tome bi se dalo raspraviti..

I da je full nije.. od dodatne opreme za njega fale štitnik dekla, karbonski štitnik vilica, bočne karbonske oplate, zadnji dodatni blatobran, Akrapović, povišeni vizir...

Renči

Nisam vidio prvi oglas sa slikama, ali ovo je slikano na jezercu u Strmcu samoborskom, preko puta restorana Fort Apach steck house!
Koji, mislim, više ne radi!

Freshman

Imaš pravo, to nije Bundek, ali nebitno. Motor je bio već ranije u oglasu. Velika većina te dodatne opreme je inače dolazila kao dio paketa World Traveller koji je do nedavno koštao cca 120.000 kn, pa je zapravo nije bilo potrebno dodatno nadoplaćivati ako se kupovala ta verzija tenerke.

Mrki


fatboy

Ralica mu kao tanjur za kotlovinu?!  :smijeh:

Mrki


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

keko

..rado bi ja tu peč za kestenje vozio, prije nego gsa  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎