Vego dokazano spustio motor najniže

Autor agolac, Lipanj 29, 2019, 22:13:07

« natrag - naprijed »

damjandugi


Osy


Ponti

Vego, brz oporavak. Dobro da nije gore.

vego

Citat: Paf  u Lipanj 29, 2019, 23:30:37
Dobro si prosa,budi sritan,al cesta je OK,ne vidi se taj pijesak...ebena situacija,ja sam reka da se sa Stroma ne moze pasti,samo Strom moze pasti s Mjesta slucajno...a kako si ti pao,samo ti znas,i drugi put pomalo,di zuris...  ;)

kad se ne vidi na slici možeš mislit kako je bio vidljiv pri 80-ak na sat  :huh:
Prvo hopni, pa reci skoč...

Ćoso

Prijatelju...što reći..koju poruku poslati, komu...[emoji8]

Pa reci da nisam sročio rečenicu podrške


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

vego

Hvala svima na dobrim željama za brz oporavak  :bolestan:
nema beda, na mladom je...rane će brzo zarasti.
veći će problem biti  :butt: koja će se od sada stiskat u svakom zavoju...  :ooda:
Prvo hopni, pa reci skoč...

vego

Citat: Ćoso  u Lipanj 30, 2019, 00:15:46
Prijatelju...što reći..koju poruku poslati, komu...[emoji8]

Pa reci da nisam sročio rečenicu podrške


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

:thumbup:
Prvo hopni, pa reci skoč...

agolac

Dobro je...bar nisi "pao po stepenicama u Kauflandu i strugao po cesti" :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

vego

Citat: agolac  u Lipanj 30, 2019, 00:23:38
Dobro je...bar nisi "pao po stepenicama u Kauflandu i strugao po cesti" :buahaha:

:shhh: :smijeh:
Prvo hopni, pa reci skoč...

Dinko

Vego - brz oporavak ti želim - drži se...
a glede budućih zavoja biti će sve ok... i meni je tako bilo nakon pada po kiši pa sam jedno vrijeme bio malo "preoprezan" ali tu pomaže samo vrijeme, vožnja i razgovor sa prijateljima motoristima (barem onima koji me nisu zafrkavali zbog pada - ali im to nisam uzeo za zlo  ;) ...) (to je barem meni puno pomoglo)

zare

Majstore i najboljima se događa, a ti si jedan od boljih vozača s kojim sam se vozio, uopće ne sumnjam da ćeš i dalje peglati kao i do sad  :thumbup:

vego

Citat: zare  u Lipanj 30, 2019, 00:54:48
Majstore i najboljima se događa, a ti si jedan od boljih vozača s kojim sam se vozio, uopće ne sumnjam da ćeš i dalje peglati kao i do sad  :thumbup:

:gimme5:
ma vozit ću ja opet, već za par dana, čim sredim motor...promjenim volan, vizir, ručkicu...stavim pomoćne kotače i gaaaas  :ooda:


Prvo hopni, pa reci skoč...

fatboy

Vego, pazi se pomocnih kotaca...ako su preblizu motoru, hoce te prevrnut...  ;)


Brz oporavak majstore!  :thumbup:

Borko

Uf, ajme... Nezgodno. Brz oporavak majstore! :blato:

Bagy

To nam se svima može dogoditi!  :huh: Ja osobno zazirem od onih bitumenskih zmijica. Neki dan sam skoro "flisnuo" s motora kad sam nagazio 2 i to u samom zavoju kod Lišnice (između Jarčeg polja i Duge Rese). Brz oporavak kompa!  :thumbup:
mob: 095/573-6874