Aprilia ETV 1000 Caponord ili V Strom 1000?

Autor Bagy, Srpanj 03, 2019, 21:26:59

« natrag - naprijed »

fatboy


Black Betty

 No problemo,lako to odradimo,samo dogovori,da se mi dogovorimo,da budemo u dogovoru i da nakon dogovora se čujemo u svezi glede dogovora


Jel dogovoreno.....
Prepostavka je majka zajeba

gianni


Ponti

Citat: zubakis  u Srpanj 04, 2019, 08:53:14
Slažem se.
Capo je odličan motor. Problem sa reglerom je riješiv i koliko znam to je jedina mana toga motora. Odličan V2 Rotax mašina. Uglavnom taj motor ima manje boljki nego somara, a meni je i ljepši.
Jedina mana mu je što kad ga kupiš vječno je tvoj ili jako težak za prodat zbog razmišljanja koja si već dobio poviše.

Ovo je motor star 15 godina i 3. ili više vlasnik.....
Uz regler, problem je kompjuter, bobine, anlaser, desni prekidač gdje se pali, konektori, čak i žice znaju pucati ispod izolacije.
To je iskustvo jednog prijatelja, a to se sve izdogađalo u godinu dana. Kada ga je prodao dobro je počastio  :smijeh:
A bio sam čitao svojevremeno jedan putopis na moronima, s caponordom u Maroko ..... šta misliš da nije prebrikavao žice tamo negdje kod Marakeša  :buahaha:

Mrki

Citat: zubakis  u Srpanj 04, 2019, 09:06:51
Inače, just for information. Capo je u to vrime bija revolucija u moto svijetu. Bija je prvi putni enduro sa aluminijskom ramom i prvi motor sa rađama (žbicama) i tubeles felgama. BMW je o tome samo moga sanjat.  :kava:

BMW i koristi identično riješenje felgi sa žbicama za tubles gume, vjerovatno iskopirao njih..

Stjepko

Bmw R1100GS pogledajte kad se počeo proizvodit i kakve je felne imo. Trkeljate

sasaa

Prijatelj je imao takvog Capa, prvi vlasnik cca 45000km ga je prodao pred 2 sezone, nije se puno vozio... cijena manja od ove iz oglasa.
Koliko znam, nije imao problema s motorom.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

Citat: Stjepko  u Srpanj 04, 2019, 10:29:21
Bmw R1100GS pogledajte kad se počeo proizvodit i kakve je felne imo. Trkeljate
Tako je, neka si im reko...i falio si za vikend u Vrhovcima

Bagy

Citat: Black Betty  u Srpanj 04, 2019, 09:24:28
No problemo,lako to odradimo,samo dogovori,da se mi dogovorimo,da budemo u dogovoru i da nakon dogovora se čujemo u svezi glede dogovora


Jel dogovoreno.....

Ako ništa drugo, napravimo đir i popijemo koje  :beer:;)  :thumbup:


Citat: Ponti  u Srpanj 04, 2019, 10:10:46
Ovo je motor star 15 godina i 3. ili više vlasnik.....
Uz regler, problem je kompjuter, bobine, anlaser, desni prekidač gdje se pali, konektori, čak i žice znaju pucati ispod izolacije.
To je iskustvo jednog prijatelja, a to se sve izdogađalo u godinu dana. Kada ga je prodao dobro je počastio  :smijeh:
A bio sam čitao svojevremeno jedan putopis na moronima, s caponordom u Maroko ..... šta misliš da nije prebrikavao žice tamo negdje kod Marakeša :buahaha:

Da, Marijan Gemić i Gemićka na Caponordu - obišli svašta nešto, uvijek pretovareni a Capo ima sigurno preko 150,000 km! Čitao sam im putopise u MotoPulsu!  :thumbup:


Citat: zubakis  u Srpanj 04, 2019, 09:06:51
Inače, just for information. Capo je u to vrime bija revolucija u moto svijetu. Bija je prvi putni enduro sa aluminijskom ramom i prvi motor sa rađama (žbicama) i tubeles felgama. BMW je o tome samo moga sanjat.  :kava:

Šteta zbog loše prodajno/servisne mreže u to vrijeme - bio je stvarno ispred svog vremena! Na žalost, dečki iz Moto Pulsa nisu uspjeli napraviti niti jedan usporedni test s ostalima u klasi. Tek jedan test samog Caponorda...


mob: 095/573-6874

zubakis

Citat: Osy  u Srpanj 04, 2019, 10:41:54
Tako je, neka si im reko...i falio si za vikend u Vrhovcima
Kako kome [emoji12]

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: Stjepko  u Srpanj 04, 2019, 10:29:21
Bmw R1100GS pogledajte kad se počeo proizvodit i kakve je felne imo. Trkeljate
Je, u pravu si. Aprilia je napravila inovativnije i bolje rješenje od BMW-a.  :P

RIMS AND TYRES

Aprilia ETV 1000 CN is fitted (as a standard feature) with a series of innovative, exclusive and patented spoke rims (Tubeless Spokes Rim), which allow tubeless tyres to be used. The advantages in terms of active safety are enormous.
The special spoke arrangement of the rims (which also have the external profiles of the channel entirely hollow in order to increase the lightness and rigidity of the rim itself), combined with the new hollow hubs in the centre – shell-shaped casts and with hollow core and wheel spindles of large diameter (25 mm front, 20 mm rear) – allows the achievement of an exceptional flexional rigidity in the wheel unit, which is fundamental for stability in curves at high speeds.


Ponti

Citat: Bagy  u Srpanj 04, 2019, 10:56:02
.....


Da, Marijan Gemić i Gemićka na Caponordu - obišli svašta nešto, uvijek pretovareni a Capo ima sigurno preko 150,000 km! Čitao sam im putopise u MotoPulsu!  :thumbup:
.....

Sve je tako, ali čovjek zna sve oko motora i sam ga je servisirao, sređivao. Da meni neće upaliti ja bih sjeo i plakao.... ok, prvo bi dobro psovao, onda bih plakao  :smijeh:

Ponti

Citat: zubakis  u Srpanj 04, 2019, 11:22:14
Je, u pravu si. Aprilia je napravila inovativnije i bolje rješenje od BMW-a.  :P

....

Ne može biti, bmw je najbolji motor .... ako meni ne vjeruješ pitaj Osyja, Danijela, Zandera, Belog, Ćosu  itd, itd ......  :)

bansi

Citat: Ponti  u Srpanj 04, 2019, 11:24:22
Ne može biti, bmw je najbolji motor .... ako meni ne vjeruješ pitaj Osyja, Danijela, Zandera, Belog, Ćosu  itd, itd ......  :)

Let the force be with you :smijeh: