Instalacija trećeg tj. drugog LED štop svijetla..

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 19:09:26

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Ok....ali ta letvica iznad štop svjetla je malo štekala radila samo polovica...pa opet cijela...
daj provjeri....možda te hebe kontakt!

Mrki

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 02, 2017, 22:14:04
Neznam SAD, ali kad smo se offali sa Zorroem po minskim poljima nisam baš primječivo brenzanje....a kamoli poziciju!
Pa kada nisam kočio.. :D

Nego zajebanciju na stranu.. stvarno je gubilo kontakt?

Danijel 23

Da ali, jedan dio diodica...ne čitava letva.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Mrki

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 03, 2017, 08:02:16
Da ali, jedan dio diodica...ne čitava letva.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Na sredini jel? To mi se dogodilo već jednom pa sam ju malo stisnuo i proradilo.. biti će da je od onog truckanja opet otišlo..
Dobar taj off.. vidiš šta ti ne valja na motoru..

Danijel 23

[emoji106]

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Danijel 23

Trebo si složit kao ja...na letvu zmontirat 8 zasebnih kedica i kakti 8W...i ak se kaj kojoj  desi možeš ih zasebno mjenjat. Mislum da je i Keko tako složio!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


RoadRunner

Sredi to "originalno" svjetlo kako bog zapovjeda...jer kad tad ces se naci u situaciji da si negdje u magli sa motorom i netreba ti da te neki HRABRI pogodi odozada zato jer ti se pozicija slabo vidi...

Nitko ne planira po magli voziti, ali se meni eto nemali broj puta dogodilo...gusta maglustina i mrak... i sto ces sad... Moras ic, nemozes stat na sred ceste  :thumbdown:

U tim uvjetima, naravno da se razvlacis po cesti, jer se to redovno dogada (barem na SK-ZG dionici) i to bas na ravnicama izmedu naseljenih mjesta gdje se cesto vida divljac uz i na cesti...a ima i puno "heroja" koje ne je.e magla, pa voze bez brige i pameti... U takvim situacijama, koje se makar meni eto cesto dogadaju, dosta je korisno kad se dobro vidis od iza, a ne samo od naprijed  :thumbup:

Mrki


jeeves

Zašto crvene ako je plastika stop svijetla ionako crvene boje? Bolje se vidi nego bijele?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Mrki

Meni plastika nije crvena, ja imam onu crnu (smoked)..
Pa kada stavim obične bude žuto..

Ponti

Mislim da si ovo maksimalno zakomplicirao .... oriđiđi je sasvim ok :)

Mrki

Znam i sam.. ali jbg tvrdoglav sam za ne povjerovati.. hoću da imam štop taj crni i ovo je sve zbog te glupe crne plastike svjetla :D

Muha


Mrki


Muha