Instalacija trećeg tj. drugog LED štop svijetla..

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 19:09:26

« natrag - naprijed »

Mrki

Ne pričam o instalaciji motora već o žicama na LED traci.
Imaš dvije žice, na jednu kada spojiš 12v svijetli traka slabije (ima prigušnicu) a na drugoj jače.. tako se dobije efekat pozicije i stop svijetla preko istih ledica..
Na ovu sa prigušnicom se spaja 12v sa pozicije a na drugu 12v sa stop svijetla, tako da traka svijetli prigušenije dok ne dobije 12v po žici od stop svijetla, onda svijetli punom jačinom..

E sada on koristi samo opciju stop svijetla (znači žice od žmigavca i pozicije su višak) ali ako je uzeo krivu od dvije žice (za crveno svijetlo ledica) svijetliti će mu slabije..

Saxi

Imam i ja to ugrađeno, 7 evra beše preko Alija, ima i tema na srednjaku negde, sija kao ludo, odlično se vidi tj ovi iza mene [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


keko

Ovo Mrkijevo objašnjenje mi se čini vrlo logično
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: Mrki  u Siječanj 21, 2018, 23:10:22
Ne pričam o instalaciji motora već o žicama na LED traci.
Imaš dvije žice, na jednu kada spojiš 12v svijetli traka slabije (ima prigušnicu) a na drugoj jače.. tako se dobije efekat pozicije i stop svijetla preko istih ledica..
Na ovu sa prigušnicom se spaja 12v sa pozicije a na drugu 12v sa stop svijetla, tako da traka svijetli prigušenije dok ne dobije 12v po žici od stop svijetla, onda svijetli punom jačinom..

E sada on koristi samo opciju stop svijetla (znači žice od žmigavca i pozicije su višak) ali ako je uzeo krivu od dvije žice (za crveno svijetlo ledica) svijetliti će mu slabije..
to je onda drugi par opanaka..nisam odmah skužio  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zendra 44

Nisam fulao, bez brige, ispitivao sam koja je pozicija a koja štop, nisam spojio krivu!