DL650 by Golileo - havarija pogonskog agregata

Autor agolac, Srpanj 05, 2019, 17:44:47

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Igor Mihajlik  u Srpanj 08, 2019, 09:55:54
ja sam malo pogledao naše oglase..našao ovo  https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11925940&display=Suzuki%20DL%20650%20V%20-%20STROM
Nazvao sam ga. Mašina je cela, kaže da radi... preko telefona kaže 700€.
Eto ako šta pomogne

Ovo ne izgleda loše :)
BTW kao da se svi dogovaraju međusobno. Ovih par što je bilo u opticaju, svi imaju cijenu 700€
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Jel uopće znate što je sve stradalo....koliko bi koštalo kad bi slagali tu mašinu?

bajki

Citat: Danijel 23  u Srpanj 08, 2019, 14:20:50
Jel uopće znate što je sve stradalo....koliko bi koštalo kad bi slagali tu mašinu?

Sigurno nije isplativo.

Ventili sa klipom i karikama su barem 300€, a ako treba i cilindar novi, to je dodatnih 500€, bez ostalih "sitnica". Kada još dodaš ruke i sve ostalo...

Danijel 23

Citat: bajki  u Srpanj 08, 2019, 14:38:29
Sigurno nije isplativo.

Ventili sa klipom i karikama su barem 300€, a ako treba i cilindar novi, to je dodatnih 500€, bez ostalih "sitnica". Kada još dodaš ruke i sve ostalo...
Pričaš o polovnim djelovima?

Igor Mihajlik

Citat: agolac  u Srpanj 08, 2019, 13:26:27
Ovo ne izgleda loše :)
BTW kao da se svi dogovaraju međusobno. Ovih par što je bilo u opticaju, svi imaju cijenu 700€

Ma možda se može još malo stisnut cjena...a treba i zvat i pitaz kolilo hoce za cjeli motor
Lado je moj idol

agolac

Citat: Danijel 23  u Srpanj 08, 2019, 18:27:32
Pričaš o polovnim djelovima?

Ja sam najviše uz tvoju ideju ali treba u to utrošiti vremena. Evo ja prvi koji ne stignem raskopati onaj agregat. Ali za nekog tko ima volje i vremena, rastaviti cijeli agregat, očistiti sve od špene i kupiti polovne djelove te sve sklopiti. Eh...budem jednom stigao. Pokušavam kupiti neku garažu koja mi bude samo za ta šarafanja  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Srpanj 08, 2019, 22:16:11
Ja sam najviše uz tvoju ideju ali treba u to utrošiti vremena. Evo ja prvi koji ne stignem raskopati onaj agregat. Ali za nekog tko ima volje i vremena, rastaviti cijeli agregat, očistiti sve od špene i kupiti polovne djelove te sve sklopiti. Eh...budem jednom stigao. Pokušavam kupiti neku garažu koja mi bude samo za ta šarafanja  :)
:thumbup:
ja bi tako, a ne kupiti mačka u vreči.

zorro

Citat: Danijel 23  u Srpanj 08, 2019, 22:36:05
:thumbup:
ja bi tako, a ne kupiti mačka u vreči.
..ti i Agolac zajedno da taj zahvat uhvatite raditi..bio bi gotov za nekakvih 3-4 god.   :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Srpanj 08, 2019, 22:40:41
..ti i Agolac zajedno da taj zahvat uhvatite raditi..bio bi gotov za nekakvih 3-4 god.   :bzvz:

A da...da se bar mogu klonirati pa da klon radi a ja šarafam i putujem...vrh.. :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki


Danijel 23

Ima štega novega, ste rastepli masinu? Jel ste dali ulje na kem. analizu da se vidi kolko je odradilo?
                                                                                :kokice:

beli

 :kava: .... nema ništa .... jednostavno, kolko para toliko muzike , živili  :beer:  (evo samo što me Admin ne prebaci 'preko'  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

NikolaST