Parkiranje u pješačkoj zoni

Autor Borko, Srpanj 10, 2019, 11:32:50

« natrag - naprijed »

Borko

Jutros izlazim iz kuće i pošto je danas u St  :kisa:, bajk mi je pod ceradom, na uobičajenom parking mjestu, ispred zgrade. A uz njega zateknem uredno parkiranog komunalca sa onim aparatićem u ruci. Pitam ga jel ima problema, a on će da je neko prijavia parkirane motore (ima nas više) u pješačkoj zoni, da ovaj put ide samo opomena, al drugi put... Istina, postavili su nedavno znak, ali parkirani motori ni na koji način ne smetaju pješacima, zadnjih 40+ godina. Ulicom uredno krstare dostavni kamioni Ribole(a nešto mi govori da su oni zvali komunalce, jer sam i prije par godina s njima imao situaciju, da maknem motor ispred butige, jer im se ne vidi ona djevojčura sa kupusom sa plakata  :misli:) i selidbena vozila. Mala napomena da oko zgrade ne postoji adekvatno riješen parking, već se auta parkiraju na makadamski božesačuvaj parking iza zgrade. Ima li ko koju pametnu? :posao: :lud: :boks:

Danijel 23


Borko

Aj, prosvitlia si me!  :smijeh: Znam ja da čovik radi svoj posao, nemam ja ništa protiv njega, al mi nije jasno di bi treba držat motor jbt?!

jeeves

Nu

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Danijel 23

Citat: Borko  u Srpanj 10, 2019, 13:34:24
Aj, prosvitlia si me!  :smijeh: Znam ja da čovik radi svoj posao, nemam ja ništa protiv njega, al mi nije jasno di bi treba držat motor jbt?!
U garaži!

Ponti

Reci da ćeš mu razbit glavu ako ti stavi kaznu ..... tako to inače ide u Splitu  :smijeh:

Borko


Borko

Citat: Ponti  u Srpanj 10, 2019, 14:29:27
Reci da ćeš mu razbit glavu ako ti stavi kaznu ..... tako to inače ide u Splitu  :smijeh:
Da se i zajebaješ! Naljepnicu je dobia i susid, inače veteran iz četvrte. Baš me zanima šta će on imat za reć. :samaranje: :smijeh: Ma problem je šta stvarno parking nije riješen, a budu li me stvarno hebali sa kaznama, morat ću držat kenju na zemljanom parkingu, bit će serviran za čupanje dijelova, a o prašini da ne govorim. Morat ću lanac skidat i doma nosit, ili ga čistit i mazat svaki drugi dan.  :smijeh:

Ponti

Citat: Borko  u Srpanj 10, 2019, 14:37:46
Da se i zajebaješ! Naljepnicu je dobia i susid, inače veteran iz četvrte. Baš me zanima šta će on imat za reć. :samaranje: :smijeh: Ma problem je šta stvarno parking nije riješen, a budu li me stvarno hebali sa kaznama, morat ću držat kenju na zemljanom parkingu, bit će serviran za čupanje dijelova, a o prašini da ne govorim. Morat ću lanac skidat i doma nosit, ili ga čistit i mazat svaki drugi dan.  :smijeh:

Maknite znak zabranjen parking i onda ti ne može ništa, najbolje ga je otpilat brusilicom tamo pri dnu da viri par cm od tla. Staviti će oni opet znak, a vi ga opet maknite. Nakon jedno 4-5 izgubljenih znakova, dosaditi će im.

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Ako živiš u zgradi,vjerujem da postoje parking za stanare i da plaćate godišnji parking,pa fino parkiraj na mjestu za aute....

Il imate godišnju kartu...
Prepostavka je majka zajeba

Borko

U tome i je problem. Živim u zgradi kojoj parking nikad nije realiziran do kraja. To su nečije privatne parcele i sutra se vlasnici mogu javit da hoće krompir sadit i potirat nas. Zato me i snervalo sve. Problem je i s autima. Motor me spašava, a sad ovo... :misli:
Al evo, dobia sam potvrdu da su iz Ribole zvali komunalce. C'est la guerre!  :smajser: Al nada sam se da neko zna pravne sheme, kako ih sjebat bez ispaljenog metka. :) Btw, ovo je parking...

fatboy

Preseli se. Ili kupi garazu ulicu, dvije, dalje. Znam da zvuci da serem, ali na kraju ce to ispast jedino kompletno rijesenje...jebi ga... :-X

zander

Moze da iznajmi ako ima mogucnost... da kupi verovatno je sisanje do glave...a ne mora nista, jeftinije 10 kazni nego renta...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Mozda da njih nekoliko renta garazu bi imalo smisla... :misli: