Parkiranje u pješačkoj zoni

Autor Borko, Srpanj 10, 2019, 11:32:50

« natrag - naprijed »

Borko

A vidit ću sad sa ostalima šta kažu, jer ovdje ima materijala za žalit se. Totalno je siva zona. A za popaprit stvari malo, treba provjerit imaju li dostavna vozila dozvolu za ulaz u pješačku zonu. Malo da se palete na ruke iskrcavaju. :butt:

Danijel 23

 :bzvz: Aj ne cendraj za parking.... a kaj bi bilo da imaš helikopter?  :smijeh:

Danijel 23

A što je ono lijevo betonirano kraj bjelog kombija?

Borko

Da imam helić ima bi i mašingeveru montiranu i problema nebi bili  :) A to betonirano su ostaci temelja od baraka, kad se kvart gradia. Znam na šta ciljaš, al trebaš vidit na šta parking izgleda iza 20h. Auto na auto.  :smijeh: Svaka rupa popunjena. Znalo se čak desit da zatvore izlaz sa parkinga koliko bi glupo i na silu parkirali. Ma dobro, ima opcija za sjebat cilu stvar. Nema drame. Ako kome padne šta blesavo, a primjenjivo napamet... Slušam.  :-\

RoadRunner

Parkiraj gdje i do sada i skidaj tablicu :)
Ako sam dobro shvatio, preusko je da bi mogao doći s paukom podići itko motor... a kaznu je teško napisat, kad je bez tablice anonimac.



sasaa

Izforsirajte grad da vas stavi u budget i asfaltira parking iza zgrade, ili tko god je vec vlasnik zemljista / prilazne ceste.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

zorro

kupi mjesečnu kartu i prst u uvo

:blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy


Špoki

Imao sam sličan "problem", imali smo garaže na divljaka, grad se nakon xxx godina smislio da bi ipak to mogao riješiti što mi je drago jer je bilo neizdrživo, neasfaltirano, blatnjavo, kaos svuda, parkirali gdje treba i ne treba, bez reda, smisla i pravila poštivanja drugog auta/stanara. I nisam više imao gdje parkirati nego sam morao kupiti godišnju kartu za auto. Samim tim sam spušio mjesto i za motor pa sam se morao snaći dalje, najam garaže za drlo  :-* Ne bi da mi motor stoji vani pod ceradom a da se u pol noći pitam jel ga netko srušio, pošarao, otkinio retrovizor, popišao, otuđio...jebga, moraš biti spreman za svaki slučaj. Zajednički najam garaže  i kapela :kava:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ponti

Ljudi.... gradite kuće, ne živite u kokošinjcima  :smijeh: :smijeh:

Borko

Citat: Osy  u Srpanj 11, 2019, 07:16:51
...I prodaj motor :) :smijeh:
Osy brate, nemoj tako... :shhh:
Uskomešalo se susjedstvo. Vidit ćemo sad šta će bit. Sad će da čekamo malo. Svane li stvarno kazna, a vjerojatno hoće, bit će drame.  :misli:

VUCIBATINA

Citat: Ponti  u Srpanj 11, 2019, 08:15:55
Ljudi.... gradite kuće, ne živite u kokošinjcima  :smijeh: :smijeh:


Ma i j kazem, sto se zajebavati. Kupis lipo iljadu-dvi kvadarata zemlje i izgradis kucicu na katic ili dva i garazu.
Imad si parkirati a na katu lipo apartman i prst u uvo
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Borko


VUCIBATINA

Odma razmisli o tome da kad prodas motor mos garazu u apartman pritvoriti tako da ubaci i zera zahodica u garazu, onako iz potribe
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Borko

Ima da cveta cveće u moje preduzeće! 8)