2 u 1

Autor Suki, Srpanj 12, 2019, 22:37:10

« natrag - naprijed »

zare

Suki legendo  :thumbup: osmijeh na svakoj slici sve govori

Špoki

Odlično :bravo:,gledam i uživam ne mogu ni zamisliti kako je tebi bilo dobro :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

jeeves

Odličan đir Suki!   :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Mrki

Odlično Suki [emoji106]

gogs

Bome si se pošteno navozao  :bravo:  ...a bogami ima i sijaset kalendarskih  :beer:

Suki

Thx ekipa :beer: :thumbup:.

Nisam htio drobit sa slikama :smijeh:, ima ih još više nego toliko :-\.

Uzeo sam si neki selfie stick sa stalkom (ručka mu se pretvori u tronožac) koji ima odvojivi okidač kao daljinski koji se plavim zubom spoji s mobitelom :thumbup:. Radi na udaljenosti do 10m. Super stvarčica ;), čovjek se onda lako zaigra :smijeh:.

https://edigital.hr/selfie-stick/huawei-af15-tripod-i-selfie-stap-crni-p523744?gclid=CjwKCAjwgqbpBRAREiwAF046JUwezZOC2TM6TfXHeWq8HW9VAWH2grltNnSQcFqg6qTFNWvJCufhqxoCLAQQAvD_BwE
:moto2:

098 9232180

Renči

Bravo Suki!
Jako ljepo !
I da!
Lijevi profil ti je bolji!😂👍👍

Renči


Ponti

Citat: Suki  u Srpanj 13, 2019, 11:15:01
......
Uzeo sam si neki selfie stick sa stalkom (ručka mu se pretvori u tronožac) koji ima odvojivi okidač kao daljinski koji se plavim zubom spoji s mobitelom :thumbup:. Radi na udaljenosti do 10m. Super stvarčica ;), čovjek se onda lako zaigra :smijeh:.

https://edigital.hr/selfie-stick/huawei-af15-tripod-i-selfie-stap-crni-p523744?gclid=CjwKCAjwgqbpBRAREiwAF046JUwezZOC2TM6TfXHeWq8HW9VAWH2grltNnSQcFqg6qTFNWvJCufhqxoCLAQQAvD_BwE


Žena čita forum, jel tako  :buahaha: :buahaha:

Danijel 23

Suki, gdje te to hebala benzinska? :misli:

Mrki

To sa benzinskim se dogodilo i meni u Italiji, ako nemaš dosta na računu za rezervaciju (a to bude rezervacija od par sto eura) on rezervira koliko imaš na računu, ali ti ne da da točiš..
Martina imala isto nekih 100e na tekućem, a oni htjeli više rezervirati, tako da su rezervirali njoj sve na računu ali nisu dali da se toči, ubacili moju i natočili.. nakon par dana su joj otpustili tu rezervaciju..


Nego jel imaš ti nekih slika te Europe sa puta ili su sve slike samo tebe i Africe? :) [emoji14]

Danijel 23

To vas je Digić bog kaznio.... kad niste najavili put da vas savjetujemo sa slatkim sitnicama,  a kamoli i pozvat na giro!
:belj:

Borko

Jbt, svaka čast!  :bravo:

Suki

Citat: Ponti  u Srpanj 13, 2019, 11:24:53

Žena čita forum, jel tako  :buahaha: :buahaha:
:P :smijeh:

Citat: Danijel 23  u Srpanj 13, 2019, 11:33:40
Suki, gdje te to hebala benzinska? :misli:


Eni benzinska u Terme di Comano :)

Ma ne bi pizdio da mi je popapalo 20e, al brate 101e, pa to mi je 5 punih rezervara goriva za više od 1500 km :samaranje:...e pa nećeš razbojniče :takocebit:
:moto2:

098 9232180

zander

Nemoj se ljutiti ali kad napises M nekako ja malo.... barem M 1  :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED