Plasti Dip-anje

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 19:20:50

« natrag - naprijed »

Lavandić

Citat: Ponti  u Kolovoz 03, 2017, 18:17:39
Vidio sam kako je Lavandić ulaštio ovog što je prodao u Lumbardu ..... jbt, pari kao novi iz salona. Odmah sam ga napao kako, što, gdje, pa mi je rekao za tebe i ovo tvoje.
Tako to moram negdje kupiti.
Hvala za info  [emoji106]
Onaj Strom je došao u jako dobrom stanju štoviše odličnom. Plastike mu nisu nimalo izblijedile. Nisam ja to nešto puno lickao.

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Kolovoz 03, 2017, 18:23:25
Onaj Strom je došao u jako dobrom stanju štoviše odličnom. Plastike mu nisu nimalo izblijedile. Nisam ja to nešto puno lickao.

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk

Nisu ni moje izblijedile, ali se nikada nisu sjajile ko ove ex-tvoje.
Ja koristim kokpit sprej i bude super, samo što traje 1 dan. Ovo s ovim mi se čini puno bolje i da traje barem 7 dana.

agolac

A gdje se plak može kupiti?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti


Peco

Ima ga svugdi  Ja kupio u Bmw ducanu djelova...ne pitaj sta sam eadio tamo 🤣🤣🤣
Ima i u BauHausa

Poslano sa mog SM-T585 koristeći Tapatalk


agolac

tih sredstava za plastike ima hrpu...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Peco

Ima al su i razlike  ...ovaj kiša ne sapere onako da se cidi po motoru.

Poslano sa mog SM-T585 koristeći Tapatalk


zander

Bravo Mrki!!! :bravo:

Ulio si mi hrabrosti da ofarbam moju jet kacigu koje ne vredi 20E ali sam je izgulio malo...probacu u belo, pa sta bude....

koliko slojeva je bilo potrebno da dobije punu snagu i  sjaj? 3?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Mrki

Piše na konzervi da treba 4-5 slojeva.. i to je dosta da pokrije i da se sjaji.. ali ja sam stavio mislim 7 za svaki slučaj..da bude deblje..
S tim da sam sa jednim cijelom sprejom i malo iz druge napravio kacigu, poklopac zadnjeg kofera i poklopce bočnih..

JZ

Bravo,mrki....jako dobro :thumbup:
Kupujem polovnu kacigu

zander

Citat: Mrki  u Kolovoz 04, 2017, 08:32:23
Piše na konzervi da treba 4-5 slojeva.. i to je dosta da pokrije i da se sjaji.. ali ja sam stavio mislim 7 za svaki slučaj..da bude deblje..
S tim da sam sa jednim cijelom sprejom i malo iz druge napravio kacigu, poklopac zadnjeg kofera i poklopce bočnih..

Sjajno i hvala na objasnjenju....danas idem da kupim sprej....cini mi se da je taj za plastiku namenski jel da? ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Mrki

Imaš više tih proizvođača, ovaj se zove plasticolor jer plasti dip je zaštićeno ime.. ali tražiš samo plasti dip u bilo kojoj boljoj prodavaonici auto dijelova..
Ja sam svoj uzeo u Tokiću..

Belajboy

Samo jednom se zivi

Mrki

Evo danas odlučio skinuti plasti dip sa kacige..

Na početku..




Skidanje..







I sve dole..




Skinulo se bez problema i nije ostalo nikakvih tragova.. kaciga je nakon godinu i nešto korištenja kao nova..

Suki

:moto2:

098 9232180