Plasti Dip-anje

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 19:20:50

« natrag - naprijed »

Ponti

Super fora je taj plast-dip :thumbup:

Saxi

Ovo izgleda fantasticno, Zander javi ti sta da trazimo u Srbiju ili idemo za Osijek na mesto 'zločina' [emoji3]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

 :) :) :)
EXTRA FORA....I opet hvala ti , mislim da ovaj vikend to necu raditi ahahaha

Ma uzecu obican sprej za plastiku...beli ....bice ko policija...ionako se sklanjaju kad vide farove....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Mrki

Nisam dugo ništa Plastidip-o :)



VUCIBATINA

Štoj to?

Štitnici za ruke?
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Mrki

Aha..

Vidio na netu crnog GSA (koji isto ima žutih detalja po sebi) sa tako ofarbanim štitnicima i svidjelo mi se pa rekoh da probam [emoji85]

Bagy

Baš me zanima kako će izgledati Tenera kad ih montiraš! :thumbup:
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Mrki  u Kolovoz 09, 2022, 20:54:03
Aha..

Vidio na netu crnog GSA (koji isto ima žutih detalja po sebi) sa tako ofarbanim štitnicima i svidjelo mi se pa rekoh da probam [emoji85]
Nemoguće da se tebi sviđa bilo šta sa GSA :) :-\

Mrki

Citat: Osy  u Kolovoz 09, 2022, 21:52:27
Nemoguće da se tebi sviđa bilo šta sa GSA :) :-\
Kombinacija boja na njemu mi se svidjela, ali motor kao motor mi je i dalje ružan  [emoji85]

Ali ovaj je mogao i proći, vjerovatno jer je skoro cijeli bio crn, pa ona skela od rame se nije toliko isticala.

zare


Osy

Citat: Mrki  u Kolovoz 09, 2022, 23:12:14
Kombinacija boja na njemu mi se svidjela, ali motor kao motor mi je i dalje ružan  [emoji85]

Ali ovaj je mogao i proći, vjerovatno jer je skoro cijeli bio crn, pa ona skela od rame se nije toliko isticala.
:smijeh: :thumbup:

Mrki

Evo na motoru, slike iz daljeg kada ju istjeram van..





Ispalo super, samo sam na jednom mjestu malo sjebo dok sam skidao ostatke krep trake sa djelova koji nisu farbani (a kupio najskuplju u Pevecu, i opet nakon jednog dana stajanja ostaje ljepilo).

fatboy

Lajkam trud, iako mi rezultat bas i nije napet...mozda da je ista nijansa kao na viziru i da si obojao samo onu isturenu sredinu stitnika...ali, to sam ja i ne uzbuduj se...🤷‍♂️
Krep traka...jebo sam joj oca i majku kad god sam sta radio sa bojama...skinuti sto prije i znati kako skinuti...meni se cini kad ju skidas treba presavit ukoso unazad i skroz ju polozit, pa onda vuci...tako sam radio najmanju stetu... :-\

Mrki

Imaš oko za sve ;)

Nijansa nije ista jer je ovaj Plastidip fluo žuta, a ne obična žuta (kakva je na viziru). Nisam nigdje mogao naći 400ml obični žuti Plastidip.

O tome da ide samo srednji izbočeni dio u žuto samo i ja razmišljao, još ću malo vidjeti kako mi se sviđa, ako mi bude previše žuto lako se zareže oko dijela koji treba ostati a višak odljepi.

Kada mi se prošli puta dogodilo to sa krep trakom mislio sam da je jer je bila neka jeftina, ali evo sa najskupljom opet isto govno.. [emoji36]


Bagy

Hm...  :misli: da ne kopiram prvu rečenicu od Fata... U svakom slučaju je unikatan! ;)
mob: 095/573-6874