Ducati Multistrada Enduro

Autor tibertov, Kolovoz 02, 2017, 20:54:10

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: Dadi  u Srpanj 17, 2019, 20:05:46
Kome se ne sviđa multistrada neka uzme snickers ;)

Nek uzme pola Twixa...slikovitije je... :finger:

zander

Citat: Dadi  u Srpanj 17, 2019, 20:05:46
Kome se ne sviđa multistrada neka uzme snickers ;)

Svidja mi se MS, a svidja mi se i snickers  :buahaha:

Mada....ne bih je vozio
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Dadi

Možda je nebi vozio,paradirao?
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ponti


Saxi

Juce sam pričao sa Žolikom, drugarom koji tera motore za medalju, vanserijski dobar vozač, koji već 3 godina jaše Tracera. Elem na nagovor drugara isprobao je novog KTM 1290 - buljavog, GS najnoviji i Multistradu Enduro 1260 novu. Za Austrijanca kaze da je razočaran neugladjenoscu, tj jako je sirov i ne svidja mu se. GS mu se svideo u maltene svakom pogledu, ali kad je seo na Multicu, kaze to je to, savršenstvo iz snova, vozi se po gradu kao bicikl, na putu je zver, performanse su vrhunske, kaze vozi se i ponaša kao najugladjeniji japanski motor, uzbudjenju nikad kraja [emoji3059]
Kilo Stroma nije vozio jer mu je ružan estetski i tu ga razumem potpuno, a Afriku novu kad je seo i video mali displej, samo je sišao i rekao ne sviđa mi se na oko [emoji39] Ali crvenu furiju hvali iz sve snage [emoji7]

Špoki

Ne mogu reći da je display na Africi neki majušan, je u odnosu na sve novije motore koji imaju male televizore :-\ Garantiram da će nova Africa imati novi display kao i novi Strom O:-) A dukac je  :-*
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

fatboy

Display - nek se dizajneri jebu... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: u svim brandovima, da se razumijemo.

Danijel 23

 :samaranje:
Citat: fatboy  u Srpanj 18, 2019, 13:34:20
Display - nek se dizajneri jebu... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: u svim brandovima, da se razumijemo.
Tačskrin je zakon!

gianni

Definitivno daleko najljepsi motor u klasi :thumbup:
Ali obican, enduro verzija je bzvz :bzvz:
Vaki na fotki hocu :)

Saxi

Citat: Špoki  u Srpanj 18, 2019, 13:15:16
Ne mogu reći da je display na Africi neki majušan, je u odnosu na sve novije motore koji imaju male televizore :-\ Garantiram da će nova Africa imati novi display kao i novi Strom O:-) A dukac je  :-*
Mislio je na ovaj 2019 displej, Sukijeva ima retko lep i pregledan displej, dobro pozicioniran i lako čitljiv čak i za krakate poput mene, ali svaka sledeća ima sve manji displej, što se ni meni ne svidja, ali Kraljica ostaje Kraljica, a ova Multica je lepotica van svih konkurencija, ali joj je takva i cena [emoji16]

Dadi

Citat: Saxi  u Srpanj 18, 2019, 17:51:17
Mislio je na ovaj 2019 displej, Sukijeva ima retko lep i pregledan displej, dobro pozicioniran i lako čitljiv čak i za krakate poput mene, ali svaka sledeća ima sve manji displej, što se ni meni ne svidja, ali Kraljica ostaje Kraljica, a ova Multica je lepotica van svih konkurencija, ali joj je takva i cena [emoji16]
Isti displej u menena AT,na žalost reflektira svjetlo,mogli su to oni puuuuno bolje
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Suki

Citat: Dadi  u Srpanj 20, 2019, 13:45:19
Isti displej u menena AT,na žalost reflektira svjetlo,mogli su to oni puuuuno bolje
Potpisujem :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Jedan proizvođač je to izvrsno odradio


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Srpanj 20, 2019, 15:03:29
Jedan proizvođač je to izvrsno odradio


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
:misli: koji?