Ducati Multistrada Enduro

Autor tibertov, Kolovoz 02, 2017, 20:54:10

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Mrki  u Listopad 26, 2017, 13:21:53
Jebem ga u te nozdrve.. je grdi.. šta ste navalili s tim gadnim motorima u zadnje vrijeme.. :)

Izgleda da ni ovog nisi vidio uživo  :smijeh:

Mrki

Citat: Ponti  u Listopad 26, 2017, 13:39:13
Izgleda da ni ovog nisi vidio uživo  :smijeh:
Jesam.. i svejedno mi je gadan [emoji14]

Saxi

Tibi kojih si dimenzija, neću odelo da ti sijem.
Ja sam 185/6cm i 75kg, meni pri kočenju udaraju kolena u štitnike, daleko da je motor mali, ali je volan bliži nego na mom malom Stromu K9, dublje se sedi, mislim sve ostalo na njemu je čista fantazija, za razliku od male Multice od 950cc koji je kao neki polu proizvod i pun kuki zamerki imam.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

fatboy


tibertov

Ma mala je multistrada za mene...

Milanezi

Citat: tibertov  u Listopad 26, 2017, 18:59:25
Ma mala je multistrada za mene...
Ne bih rek'o..provozaj je ipak prvo...ili bar sedi na nju.
Mala, skučena i za jednog, a kamoli za dvoje. Menjač nikakav, zuji plastika kod satova, zaštita od vetra komedija, sve u svemu baš mi ostavila loš utisak. Možda je i do mene.

Od tih većih motora novijih vozio sam i probao dosta njih.

Zadnju sam pre par dana vozio Tenere 1200. Posle stroma 1000 L6, jedini motor koji me oduševio već sa prvim metrima vožnje.
Kardan kao da ne postoji, da ne znam da ga ima, pomislio bih da je pogon preko lanca. Druga stvar, menjač...to odmah primetiš kod motora.Bolji, mekši i precizniji nisam probao. Honda ima odlične menjače, na africi 1000 je dobar ali ovaj na Teneri je još bolji.
Lepo vuče, ima snage i dobro koči. U krivini je baš stabilna i lepo se vodi kroz njih, nema da leluja ili beži. Sedišta komotna i za vozača i za gospodju.
Jedina zamerka je zaštita od vetra, to je dosta lošije od malog stroma kojeg vozim. Ali to se lako reši zamenskim vizirom. Ovo važi za gornji deo tela, noge su zaštićene odlično.
Pošto si imao već stroma, razmisli o Teneri...možda je to to.

Saxi

Citat: Milanezi  u Listopad 26, 2017, 19:40:17
Ne bih rek'o..provozaj je ipak prvo...ili bar sedi na nju.
Mala, skučena i za jednog, a kamoli za dvoje. Menjač nikakav, zuji plastika kod satova, zaštita od vetra komedija, sve u svemu baš mi ostavila loš utisak. Možda je i do mene.

Od tih većih motora novijih vozio sam i probao dosta njih.

Zadnju sam pre par dana vozio Tenere 1200. Posle stroma 1000 L6, jedini motor koji me oduševio već sa prvim metrima vožnje.
Kardan kao da ne postoji, da ne znam da ga ima, pomislio bih da je pogon preko lanca. Druga stvar, menjač...to odmah primetiš kod motora.Bolji, mekši i precizniji nisam probao. Honda ima odlične menjače, na africi 1000 je dobar ali ovaj na Teneri je još bolji.
Lepo vuče, ima snage i dobro koči. U krivini je baš stabilna i lepo se vodi kroz njih, nema da leluja ili beži. Sedišta komotna i za vozača i za gospodju.
Jedina zamerka je zaštita od vetra, to je dosta lošije od malog stroma kojeg vozim. Ali to se lako reši zamenskim vizirom. Ovo važi za gornji deo tela, noge su zaštićene odlično.
Pošto si imao već stroma, razmisli o Teneri...možda je to to.
Svaka ti je ko u Njegoša, i ćorava koka ubode zrno [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti


Ponti

10tkm bez padova, full oprema :)
Ponudi cijenu  :buahaha:

tibertov

20% manje nego sto si dao i jos 5% radi dobre volje... :smijeh:

Ponti

Citat: tibertov  u Listopad 26, 2017, 22:58:02
20% manje nego sto si dao i jos 5% radi dobre volje... :smijeh:

Za te novce ne možeš malog stroma dobiti  :P

fatboy

Vas dvojicu sigurno citiraju u židovskom udzbeniku o osnovama poslovanja i trgovine... :novac:

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

keko

Užas  :puke: jedino kaj vredi je dizajn felge  :ooda:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

damjandugi