Ducati Multistrada Enduro

Autor tibertov, Kolovoz 02, 2017, 20:54:10

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: sasaa  u Ožujak 18, 2018, 08:34:16
Panigale je ferrari ....
Multistrada je Alfa romeo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ajoj [emoji33][emoji23][emoji23][emoji23]

iviccaa

Citat: sasaa  u Ožujak 18, 2018, 08:34:16
Panigale je ferrari ....
Multistrada je Alfa romeo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Čini mi se da je netko ljut jer je gledao Multistradi u rep. [emoji23][emoji23]

sasaa

Citat: iviccaa  u Ožujak 18, 2018, 09:01:08
Čini mi se da je netko ljut jer je gledao Multistradi u rep. [emoji23][emoji23]

Nikako...
Svidja mi se MS i gledao sam je za kupit. Eto moje vidjenje stvari kao potencijalnog kupca.

E da, i uz sve to, malen je motor za dvoje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Toni

Pricalo se o kvaliteti a ne cijenama motora i servisa. Motor je skup sam po sebi ali brajoda je lip i vozan i sve skupa to mu se ne moze poreci. Poanta je bila, kvari li se? Glavno da se ne kvari a za one sta su ga kupili znaju koliko kosta servis.
Nije mi nista.

Ponti

Citat: Toni  u Ožujak 18, 2018, 13:12:19
Pricalo se o kvaliteti a ne cijenama motora i servisa. Motor je skup sam po sebi ali brajoda je lip i vozan i sve skupa to mu se ne moze poreci. Poanta je bila, kvari li se? Glavno da se ne kvari a za one sta su ga kupili znaju koliko kosta servis.

Ja sam ju mislio kupiti, polovnu.... ali kada sam vidio da postoji jedan serviser u RH koji zaista zna o dukcu i da se moraš najaviti kao na magnetsku rezonancu preko hzzo-a, brate mili ajd bog. Nema tog motora kojem ću ja biti sluga.

Osy

Citat: Ponti  u Ožujak 18, 2018, 13:19:58
Ja sam ju mislio kupiti, polovnu.... ali kada sam vidio da postoji jedan serviser u RH koji zaista zna o dukcu i da se moraš najaviti kao na magnetsku rezonancu preko hzzo-a, brate mili ajd bog. Nema tog motora kojem ću ja biti sluga.
Isto kao što sam ja razmišljao o Tigeru Exploreru...nema nikakvih feedbackova o pouzdanosti, a majstora nema na Balkanu...jbga

Bagy

Tko ima para, uz Multistradu, bi trebao imati i jednog malog Stroma za rezervu!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Saxi

Citat: Bagy  u Ožujak 18, 2018, 15:40:37
Tko ima para, uz Multistradu, bi trebao imati i jednog malog Stroma za rezervu!  :smijeh:
Jes vala, živa istina [emoji869]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Špoki

Citat: Osy  u Ožujak 18, 2018, 14:12:52
Isto kao što sam ja razmišljao o Tigeru Exploreru...nema nikakvih feedbackova o pouzdanosti, a majstora nema na Balkanu...jbga
Imaš sad u Novemi i prodaju i servis. Prodaj onaj dojč BMW tenk i miran si :smijeh: A možda te toliko osupne da kad dođeš u Novemu zamijeniš dojčera za somaru Stroma :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Citat: Špoki  u Ožujak 22, 2018, 07:15:51
Imaš sad u Novemi i prodaju i servis. Prodaj onaj dojč BMW tenk i miran si :smijeh: A možda te toliko osupne da kad dođeš u Novemu zamijeniš dojčera za somaru Stroma :ooda:
Ne buš gledo taj film ni u najljepšim snovima :tongue:

tibertov

Da bas bi se s tim usrećio...da ti u Novemi servisiraju motor  :smijeh:

Špoki

Dok je garancija onda nema biranja, nakon toga pali i gas ;)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Danijel 23

Citat: Špoki  u Ožujak 22, 2018, 11:24:42
Dok je garancija onda nema biranja, nakon toga pali i gas ;)
Ima biranja...ne vrti se Suzuki svijet oko NN šarlatana.

Špoki

Mislio sam na Triumph, iako i tu ima sad mogućnost izbora, NN i Viktor motosport. U svakom slučaju dobro je da se šire mogućnosti  :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Citat: Danijel 23  u Ožujak 22, 2018, 13:02:43
Ima biranja...ne vrti se Suzuki svijet oko NN šarlatana.
A vidiš, jbga, tu ima i pozitivnih i negativnih mišljenja...ne znam o čemu ovisi, al neki ga hvale, a neki kude...