Ducati Multistrada Enduro

Autor tibertov, Kolovoz 02, 2017, 20:54:10

« natrag - naprijed »

bajki

Citat: Osy  u Ožujak 22, 2018, 13:12:20
A vidiš, jbga, tu ima i pozitivnih i negativnih mišljenja...ne znam o čemu ovisi, al neki ga hvale, a neki kude...

Kao i sa većinom servisa!

keko

Citat: Osy  u Ožujak 22, 2018, 13:12:20
A vidiš, jbga, tu ima i pozitivnih i negativnih mišljenja...ne znam o čemu ovisi, al neki ga hvale, a neki kude...
Kod njega bar možeš dobiti motor na probu
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

To je loša tema...mislim na servise, ne na forum...čim se netko drži kao da je sam na svijetu, kod mene je odjebaus... :samaranje:

fatboy

Nema tu glasina. Imas pravo odrzavati vozilo u neovlastenom servisu, ali da je legalno registriran za tu djelatnost i ako ugradujes dijelove koji zadovoljavaju EU standarde (BER) koje je proizvodac trazio, nema razloga da ti ne prizna jamstvo. Jedino je pizdarija sto ce dokazivanje prava, a time i popravak, trajati nepoznato dugo... :-X

Danijel 23

Ajmo se vratit na temu...hebeš selo šta priča!  :vino:



:smijeh:




fatboy

Jebes servise! Da mogu, jedna Trecolori bi bila u garazi, pa kud puklo!  :want:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Ožujak 22, 2018, 20:27:51
Jebes servise! Da mogu, jedna Trecolori bi bila u garazi, pa kud puklo!  :want:
Mene bi zadovoljila i crno bijela verzija....tutto completo!  ;)


tibertov



fatboy



Bagy

mob: 095/573-6874

tibertov

Kad sam kupovao zadnji motor pitao sam ženu kaj misli o toj Multistradi...rekla je bolje ne, jer je prelijep, netko će nam ga ukrast...i tako ja završio na GSA  :smijeh:

zander

Citat: tibertov  u Listopad 19, 2018, 12:11:35
Kad sam kupovao zadnji motor pitao sam ženu kaj misli o toj Multistradi...rekla je bolje ne, jer prelijep, netko će nam ga ukrast...i tako ja završio na GSA  :smijeh:

PU PU daleko bilo!!!!  :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Po meni najlepši motor na svetu [emoji41]