Tpms senzor (tlak u gumama) zamijena baterija

Autor VUCIBATINA, Srpanj 22, 2019, 20:42:07

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Ici ce frend popodne sa svojim gs-om da proba njemu ocitati. Onda cu znati jel do aparata ili senzora.

Ovi provokatori cekaju da ga se idem rjesiti pa da konacno ove probleme dotiraju sebi u garazu :tongue:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 23, 2019, 09:52:01
I na mom stromu taj senzor je riknuo   :buahaha: :buahaha:
Da, nikad ne radi jer ga ni nema :buahaha:

Mrki

Pravom bajkeru ne treba senzor da mu kaže da mu je guma prazna :D

Saxi

Auu al te jebu Vuci, trpaju te kao nerotkinju, a i ovog Osyja u paketu stobom, nadrljali ste obojica, ali tako je to kad se da brdo para za gomilu krša koji hebava umesto da ste prave motore kupili i da uživate kao sav normalan svet u pravljenju ruta i obilasku drugara a ne servisa i vulkanizera [emoji23][emoji1787][emoji23]
Ali je lepo videti kako se pomažete iz sve snage [emoji8]

keko

Citat: Saxi  u Srpanj 23, 2019, 10:08:08
Auu al te jebu Vuci, trpaju te kao nerotkinju, a i ovog Osyja u paketu stobom, nadrljali ste obojica, ali tako je to kad se da brdo para za gomilu krša koji hebava umesto da ste prave motore kupili i da uživate kao sav normalan svet u pravljenju ruta i obilasku drugara a ne servisa i vulkanizera [emoji23][emoji1787][emoji23]
Ali je lepo videti kako se pomažete iz sve snage [emoji8]

..  :buahaha: :buahaha: :buahaha:

.. care  :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: Saxi  u Srpanj 23, 2019, 10:08:08
Auu al te jebu Vuci, trpaju te kao nerotkinju, a i ovog Osyja u paketu stobom, nadrljali ste obojica, ali tako je to kad se da brdo para za gomilu krša koji hebava umesto da ste prave motore kupili i da uživate kao sav normalan svet u pravljenju ruta i obilasku drugara a ne servisa i vulkanizera [emoji23][emoji1787][emoji23]
Ali je lepo videti kako se pomažete iz sve snage [emoji8]
Stvarno možeš kenjat za medalju, u tome si prvak, kak se kaže, alal ti vera :buahaha:

VUCIBATINA

Jedino sto moran reci u svoju obranu i osijevu je da mi sad crkne bmw i nemore se popraviti odusta bi od motora skroz bar na neko duze vrime.
Nekidan smo se ja i zena provozali na stromu i mislimo se pa jebote jel moguce da smo mi nekda mislili da je ovo dobro.

Usput saxy mozda sam uskoro u bg pa ti dam da ga malo gledas :ebudale:
Naravno javim sve na vrime da se malo druzimo

Usput saxy mozda sam u bg uskoro pa ti dam da ga gkedas malo :ebudale:  naravno javim se na vrime da se malo druzimo
Uz izvinjenje svima ako koga vriđa al gs je isus i bog a proba san i tracera, versisa, trenere
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Ponti

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 23, 2019, 10:30:39
Jedino sto moran reci u svoju obranu i osijevu je da mi sad crkne bmw i nemore se popraviti odusta bi od motora skroz bar na neko duze vrime.
Nekidan smo se ja i zena provozali na stromu i mislimo se pa jebote jel moguce da smo mi nekda mislili da je ovo dobro.

Usput saxy mozda sam u bg uskoro pa ti dam da ga gkedas malo :ebudale:  naravno javim se na vrime da se malo druzimo
Uz izvinjenje svima ako koga vriđa al gs je isus i bog a proba san i tracera, versisa, trenere

Probaj triumpha explorera ... baciti ćeš gs odmah u smeće  :smijeh:

Bagy

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 23, 2019, 10:30:39

Uz izvinjenje svima ako koga vriđa al gs je isus i bog a proba san i tracera, versisa, trenere

I kud baš takve izjave na V Strom forumu i to od bivšeg Stromera...  :smijeh:

mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: Ponti  u Srpanj 23, 2019, 10:33:08
Probaj triumpha explorera ... baciti ćeš gs odmah u smeće  :smijeh:
Probaj Tenerku 1200 pa buš hitio i Trijumfa!  :belj:

Suki

Citat: Bagy  u Srpanj 23, 2019, 10:46:44
I kud baš takve izjave na V Strom forumu i to od bivšeg Stromera...  :smijeh:

Točno Bagy :thumbup:. Takva izjava povlači za sobom kaznu spavanja kod njega barem 2 noći svih stromera koji se nađu oko Zadra i u okolici :ooda: :).
:moto2:

098 9232180

VUCIBATINA

Kazna prihvaćena!!!
Al moran reci što mislin!   Neko pljuca po njemu neko ga hvali, ja san ga kupija, i idalje mislim da nije motor za mene iz financijskih razloga al da je nevjerovatnih performansi i udobnosti o tome nema govora.
Njegova najveca mana je sto ima dosta problema o kojima se malo govori, a najveci razlog tome je vjerovatno sto u glavnom kupuju tajkuni i njih boli kita za ramisljanje oko tih problema nego odu u servis, plate i nastave voziti.
A likovi bez para ka ja i osy nemoremo placati takve pizdarije nego pisemo o tim problemima i otkrivamo kako ih rjesiti za sitnu lovu.
Da je rjec ko o autu o 700kn za senzore nebi se jebava nego ih prominija al 4000kn za to nedam da su od zlata napravljeni
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

                                :kokice:

Osy

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 23, 2019, 11:01:11
Kazna prihvaćena!!!
Al moran reci što mislin!   Neko pljuca po njemu neko ga hvali, ja san ga kupija, i idalje mislim da nije motor za mene iz financijskih razloga al da je nevjerovatnih performansi i udobnosti o tome nema govora.
Njegova najveca mana je sto ima dosta problema o kojima se malo govori, a najveci razlog tome je vjerovatno sto u glavnom kupuju tajkuni i njih boli kita za ramisljanje oko tih problema nego odu u servis, plate i nastave voziti.
A likovi bez para ka ja i osy nemoremo placati takve pizdarije nego pisemo o tim problemima i otkrivamo kako ih rjesiti za sitnu lovu.
Da je rjec ko o autu o 700kn za senzore nebi se jebava nego ih prominija al 4000kn za to nedam da su od zlata napravljeni
:ooda: :thumbup: Sve si reka

agolac

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 23, 2019, 11:01:11
Kazna prihvaćena!!!
Al moran reci što mislin!   Neko pljuca po njemu neko ga hvali, ja san ga kupija, i idalje mislim da nije motor za mene iz financijskih razloga al da je nevjerovatnih performansi i udobnosti o tome nema govora.
Njegova najveca mana je sto ima dosta problema o kojima se malo govori, a najveci razlog tome je vjerovatno sto u glavnom kupuju tajkuni i njih boli kita za ramisljanje oko tih problema nego odu u servis, plate i nastave voziti.
A likovi bez para ka ja i osy nemoremo placati takve pizdarije nego pisemo o tim problemima i otkrivamo kako ih rjesiti za sitnu lovu.
Da je rjec ko o autu o 700kn za senzore nebi se jebava nego ih prominija al 4000kn za to nedam da su od zlata napravljeni

Tipični Rvati. Rađe gladovat ali da je BMW na cesti  :buahaha: :smijeh: :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain