Tpms senzor (tlak u gumama) zamijena baterija

Autor VUCIBATINA, Srpanj 22, 2019, 20:42:07

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Moj danijel, te kapice mi netribaju a ako bude 4000kn dobijem ja sinkopu i zaboravim da sam ima senzor :)
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 24, 2019, 08:33:24
Moj danijel, te kapice mi netribaju a ako bude 4000kn dobijem ja sinkopu i zaboravim da sam ima senzor :)
Sinkopa se može pojasniti kao iznenadni, prolazni gubitak svijesti koji nastaje uslijed poremećaja prokrvljenosti mozga.

VUCIBATINA

Zva san jutros ovoga u zg
Kaze da je nevjerovatnije baterija sprzila senzor i da pokusam prominiti baterije jer nije tesko pa ako bude radilo bude. Ionako nemam sto izgubiti.

Inace dijagnostika kod njega je besplatna.
Zamjena senzor i prijava je 300kn
A senzor 1100kn
Osjetno jeftinije od tomica, jedini problem je sto ne radi nego kroz tjedan pa ako i uzmem u krajnjem slucaju ili nove ili neke polovne senzore tesko da mogu doci do njega jel samo vikendom sam slobodan za djir do zagreba
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

VUCIBATINA

da gleda sam, ima ih za smješnu lovu.
ipak ću kad stignem rastaviti ovoga pa probati zamjeniti bateriju ,ništa loše nemogu napraviti
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

BF

meni je zamjena baterije prošla 2 puta na 2 seta kotača, treći put na istom setu kao prvi put sam mijenjao baterije i nije ga više htio očitati. to je bilo nakon što su kotači stajali barem 1 godinu u garaži na polici, možda i više. pa sad... tko zna.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

VUCIBATINA

Koji su ti simptomi crkavanja baterije bili?
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23


VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948


BF

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 24, 2019, 19:04:20
Koji su ti simptomi crkavanja baterije bili?

Nakon zimskog stajanja ili nakon duljeg perioda ne vožnje kotača (koji su stajali u garaži), nije očitao tlakove. I ak ne očita nakon 2-3 minute, znaš da su ošle baterije.
Nije baš da su neki simptomi... nije radilo.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

VUCIBATINA

Zena se sprema na put 3 dana sto znaci da ja dadiljam dicu i nemogu voziti pa je super vrime za nastaviti problem oko senzora.

Torx t50 i začuđujuće malo sile za skinuti zadnje kolo.
Isprva mi se cilino da su sarafi hrđavi al na drugi pogled skuzim da su premazani bakrenom masti, ako neko zna zasto nek se izjasni jer je imam i mogu je opet staviti kad budem vraca kolo.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

Gumu san isprva proba sam skinuti na onu šemu s nogarom motora al kako me bilo strah da je ne ostetim ipak sam otisa vulkanizeru
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948