Vida 12x310

Autor Borko, Srpanj 25, 2019, 19:10:19

« natrag - naprijed »

Borko

Treba mi vida što prolazi kroz mašinu i ramu stroma. Ima je u Motorcycle spare parts, al cijena je 17€, poštarina 14€. Zna li neko postoji li jeftinija opcija, bar što se poštarine tiče?
Ova pod brojem 32

Stjepko

Provaj kontaktirat Kristijana u Novemi Novi

Ćoso

Domagoj Vida? Vijaka imaš kod Kranjeca https://www.vijci.com


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

U bilo kojoj željzari......navojna šipka M12 x 1000mm=15kn
Za  savjet ne odgovaram!
Koja je kvaliteta tog vijka il kojm se silom (Nm) steže? A što se desilo orginalu?

Borko

Montiram novi givijev crash bar. Ovaj trenutni se montira na dugu vidu, to je valjda tvornički crash od stroma. Givi ne ide na centralnu (nazovimo) vidu, tako da bi sad trebao trpat šajbe na obe strane, da ubijem višak, šta mi je big no no. Ne znam od kakvog su materijala te zamjenske vide, ne bi se baš s tim zajebava, jer radi se o nosaču motora ipak.
Probat ću sa novemom, da vidim šta oni kažu. Hvala!

tonciv666

Citat: Borko  u Srpanj 26, 2019, 00:22:55
Montiram novi givijev crash bar. Ovaj trenutni se montira na dugu vidu, to je valjda tvornički crash od stroma. Givi ne ide na centralnu (nazovimo) vidu, tako da bi sad trebao trpat šajbe na obe strane, da ubijem višak, šta mi je big no no. Ne znam od kakvog su materijala te zamjenske vide, ne bi se baš s tim zajebava, jer radi se o nosaču motora ipak.
Probat ću sa novemom, da vidim šta oni kažu. Hvala!
Netribaš u Noveme zvat imaš u Splitu Joku u Att suzuki pa pitaj njega..

Danijel 23

Citat: Borko  u Srpanj 26, 2019, 00:22:55
Montiram novi givijev crash bar. Ovaj trenutni se montira na dugu vidu, to je valjda tvornički crash od stroma. Givi ne ide na centralnu (nazovimo) vidu, tako da bi sad trebao trpat šajbe na obe strane, da ubijem višak, šta mi je big no no. Ne znam od kakvog su materijala te zamjenske vide, ne bi se baš s tim zajebava, jer radi se o nosaču motora ipak.
Probat ću sa novemom, da vidim šta oni kažu. Hvala!
Odi kod majstora tokara i sve buš rješio! NN ti jedino može prodati novi vijak.....ništ pametno.

Borko

U Suzukija me strah i primirisat. Nekakav plastični skid plate za starog stroma, 3000 kn... Mogu bacit oko, al nekako sam skeptičan.

Mrki

Odeš gdje prodaju vijke i uzmeš neki 12.9 i miran si..

agolac

M12 8.8 shear capacity je 3 tone. Hebi me ako to nije dosta.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Borko

Ajde de. Sredimo i to. Hvala bando! :vino:

Danijel 23

 :bzvz: sva čast ko drži M12 i to 310mm duljine!

iviccaa

Sto se dogodilo s original vidom?
Ne kuzim kako si upao u te probleme? [emoji16]

Danijel 23

Citat: iviccaa  u Srpanj 26, 2019, 20:24:55
Sto se dogodilo s original vidom?
Ne kuzim kako si upao u te probleme? [emoji16]
Vjerovatno nije dobio.

Danijel 23

Kad sam kupio motor u NN dsam dao ugradit i pvc zaštite ručki. Da bi ugradio zaštite mjenja se vijak tj ide dulji, a tvoj orginalni  oni si zadrže. Tko da svi vi koji imate "tvornički" orginal Suzuki pvc zaštite ručki ne možete ih skinut jer su vam vijci predugački. Pričam o vijcima koji drži polugu brenze i kvačila. Takva je priča i sa ostalim zaštitama.