Korzika 2019 (skidanje bmw kletve [emoji33])

Autor Ćoso, Srpanj 30, 2019, 14:39:02

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Ćoso  u Srpanj 31, 2019, 20:13:07


Sram nas, pa se skrivamo [emoji23]



Velolučanin na Korzici  ..... 20270 Vela Luka  :smijeh: :smijeh:

Ćoso

-sutra


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Pile

Taako Goraneee ne daj se da i tebe nagovore da ga pokrijes čaršafom [emoji12]


Sent from moj Ajfon using Tapatalk

Ćoso


[emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti


Ćoso

Citat: Ponti  u Kolovoz 01, 2019, 15:00:26

Eto me   :moto2:


:smijeh:
[emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Lavandić

Citat: Ponti  u Srpanj 31, 2019, 18:27:48
Samo u Ažaksio-u ga vole, na cijelom ostalom otoku ga pričaju, ali ga mrze  :smijeh:
Dakle, cijeli otok su separatisti osim u Ažaksiou, oni su unionisti..... jer od tamo je Napoleon i on je Korziku stavio pod Francusku čizmu.  :)

To su informacije iz prve ruke, iz bla bla car-a, gdje mi je separatistkinja objašnjavala kako mrze Francuze. A vozač je bio iz Ažaksioa i on je bio Francuz unionist. Uglavnom, rasprava je bila kulturna, jedino što nisam razumio psovke na korzičkom i francuskom jeziku .... ono majku i to. :smijeh:
Jesi ti siguran u ove navode. U tom Ajaccio ne jebu Napoleona ni malo. Južna polovina otoka je za odvajanje a najviše oznaka 1755 je baš u Ajaccio. Korzika kao francuska pokrajina ima veće ovlasti nego ostale pokrajine. A upravo ti francuzi su preuzeli Korziku od Genove. Korzika je bila neovisna samo tri godine. Proučavao sam 2016 kad sam bio tamo. Sad jebi ga ne sjećam se svega točno. Isto tako ne šmekaju ni Talijane. Jebi ga osim Istrijana i Danijela ne šmeka ih nitko.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ponti

Citat: Lavandić  u Kolovoz 01, 2019, 16:58:26
Jesi ti siguran u ove navode. U tom Ajaccio ne jebu Napoleona ni malo. Južna polovina otoka je za odvajanje a najviše oznaka 1755 je baš u Ajaccio. Korzika kao francuska pokrajina ima veće ovlasti nego ostale pokrajine. A upravo ti francuzi su preuzeli Korziku od Genove. Korzika je bila neovisna samo tri godine. Proučavao sam 2016 kad sam bio tamo. Sad jebi ga ne sjećam se svega točno. Isto tako ne šmekaju ni Talijane. Jebi ga osim Istrijana i Danijela ne šmeka ih nitko.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Što rekoh, čuo sam od ženske korzikanke koja se bori za nezavisnost i od korzikanca koji se osjeća Francuzom. Dakle, suprotstavljene strane. Baba je iz Bastije, a unionist iz Ažaksioa. Osim toga jedino u Ažaksiou je spomenik Napoleonu, u drugim gradovima ga nema.
Ako su mene lagali i ja lažem. Za Talijane da ih ne šljive je točno, ali iz iskustva ako progovoriš talijanski nastupaju sa smješkom. Ako progovoriš engleski, skoro pa te mrze  :smijeh:

beli

Ja se ne mogu otet dojmu, ali po meni najveća ličnost u povijesti Korzike je Dragan Džajić ! Može Wikipedija pisat što god hoće .... eto !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

Citat: Ponti  u Kolovoz 01, 2019, 17:26:36
Što rekoh, čuo sam od ženske korzikanke koja se bori za nezavisnost i od korzikanca koji se osjeća Francuzom. Dakle, suprotstavljene strane. Baba je iz Bastije, a unionist iz Ažaksioa. Osim toga jedino u Ažaksiou je spomenik Napoleonu, u drugim gradovima ga nema.
Ako su mene lagali i ja lažem. Za Talijane da ih ne šljive je točno, ali iz iskustva ako progovoriš talijanski nastupaju sa smješkom. Ako progovoriš engleski, skoro pa te mrze  :smijeh:
.... ukratko, selendra, ko Banija i Kordun kod nas, već viđeno ....  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy

Citat: Ponti  u Kolovoz 01, 2019, 17:26:36
Što rekoh, čuo sam od ženske korzikanke koja se bori za nezavisnost i od korzikanca koji se osjeća Francuzom. Dakle, suprotstavljene strane. Baba je iz Bastije, a unionist iz Ažaksioa. Osim toga jedino u Ažaksiou je spomenik Napoleonu, u drugim gradovima ga nema.
Ako su mene lagali i ja lažem. Za Talijane da ih ne šljive je točno, ali iz iskustva ako progovoriš talijanski nastupaju sa smješkom. Ako progovoriš engleski, skoro pa te mrze  :smijeh:
Istina, neću nikad zaboraviti JZ-ove priče o pozivima u tamošnji servis...počne na Engleskom, ona mu spusti slušalicu...jbte, pitam za svoj motor, a ono odjeb u skokovima :) Onda sam zvao prijateljicu u Pariz pa je ona komunicirala s njima

fatboy

Nego, ne brinu mene motori. Sudeci po slikama oni gotovo i ne trose...al zato gazde loču!!  :smijeh:

Ćoso

Citat: fatboy  u Kolovoz 01, 2019, 20:58:17
Nego, ne brinu mene motori. Sudeci po slikama oni gotovo i ne trose...al zato gazde loču!!  :smijeh:
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji850]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso


(Fatboy...bolje?[emoji23])


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Nekako licite na korzikanca sa zastave :ooda:

A i dolili ste ulje u taj jani motor :buahaha:
A personalno dolivanje funkcionise dobro tradicionalno. :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED