Korzika 2019 (skidanje bmw kletve [emoji33])

Autor Ćoso, Srpanj 30, 2019, 14:39:02

« natrag - naprijed »

Dinko

Citat: beli  u Kolovoz 05, 2019, 08:48:44
3.  :beer: bitno da ste se vi nama, a što je još važnije i sebi, vratili živi i zdravi   :)

:gimme5: :beer:

Ćoso

Jedna za Dragana (Pile)



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zare

Citat: Ćoso  u Kolovoz 05, 2019, 12:20:00
Jedna za Dragana (Pile)



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Živjeli  :beer:
Tko pije treću  :beer: a tko prijeti vilicom  :)

fatboy

A pogledaj susjedni stol. Tamane lubenicu...mozda njih dva pilje u to... :smijeh:

beli

... evo nekoliko utješnih rečenica za vlasnike bemveja; specijalnim alatom prekontrolirao sam deset vijaka na oplatama i aaaajde dva od deset laaagano dotegao, iako se vjerojatno sigurno ne bi odšarafili ... ona 'zaštita' od Wunderlicha na posudici za kočionu tekućinu se olabavljuje sama od sebe, kriv je menadžment koji je trebao predvidjeti specijalnu  'feder' podlošku, a o čemu ću vas naknadno izvijestiti u jednoj od tema, nastavno na ovu problematiku, kada utvrdim da li sam u pravu (a možda i samo kap specijalnog ljepila)  ....   :beer:  .... drink fast, rajd slou !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

 :misli: malo kasnije: da li možemo očekivati reportaže sa Sisili !?  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

Citat: beli  u Kolovoz 05, 2019, 13:55:01
:misli: malo kasnije: da li možemo očekivati reportaže sa Sisili !?  :)
opet malo kasnije: .... o hebote di ste .... dabogda vam popadali svi šarafi pa da vas pratim u tehničkoj temi !  :smijeh:  :P .....  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

gogs

Citat: beli  u Kolovoz 05, 2019, 15:11:08
opet malo kasnije: .... o hebote di ste .... dabogda vam popadali svi šarafi pa da vas pratim u tehničkoj temi !  :smijeh:  :P .....  :beer:

Evo bili do sada u San Marinu i ode Ćoso za Ankonu na trajekt a ja uzeo hotel u Raveni.  Oni nastavljaju za Dubrovnik a mi mado po refresh.

Sad smo se rasuli na tri dijela  :-\

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

fatboy

Vidis sta napravi obrok od morskih plodova?! Rasulo se drustvo... :smijeh: :smijeh:

beli

.... da su jeli srdelu bili bi možda još u jatu, al kad su rakovi finiji ....   :misli: a neke doma možda čekaju prasići !
:)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Dinko

Citat: beli  u Kolovoz 05, 2019, 16:49:38
.... da su jeli srdelu bili bi možda još u jatu, al kad su rakovi finiji ....   :misli: a neke doma možda čekaju prasići !
:)
:thumbup: :smijeh:

Ćoso

Pozdrav iz Zagreba [emoji6]...U komadu i s kardanom



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!