Frka!!!

Autor Borko, Kolovoz 01, 2019, 19:58:55

« natrag - naprijed »

Borko

Mali stromek neće da starta tu i tamo. Kontakt ok, sve se popali kako treba, ali kad pritisnem start, - tišina. Zatamni svijetla, kao da struju povuče, ali ništa. Vratim ključ, opet dam kontakt, start i upali najnormalnije. Sve je počelo na povratku iz Bosne, kiša nas je prala cijelim putem, pa sam pomislio da se neki kontakt natopio vode, ali evo tri dana nakon, još uvijek ista stvar. Ima li ko ideju šta me čeka?  :novac: :misli:

Suki

Ha čeka te rastavit desni prekidač :), pregledat, očistit i podmazat kontakte ;).
:moto2:

098 9232180

Josip-Sepp

prekidač na kuplung ručici..........kad neće upalit probaj otpustit pa stisnut ručicu

Ponti

Može biti i jedan od konektora iza hladnjaka.
Meni je bio crkao zeleni.

Borko

Citat: Josip-Sepp  u Kolovoz 01, 2019, 20:19:24
prekidač na kuplung ručici..........kad neće upalit probaj otpustit pa stisnut ručicu
Ima bit da si bia u pravu. Pusti-stisni i upalia je. Sutra se pozabavim time.

Ponti

Citat: Borko  u Kolovoz 01, 2019, 23:50:21
Ima bit da si bia u pravu. Pusti-stisni i upalia je. Sutra se pozabavim time.

Ako je to, samo pikni spajalicu u onaj mali konektor, dok ne dođe novi prekidač.

VUCIBATINA

probaj samo konektor nasprejati kontakt sprejem i dobro ga ubosti. meni jednom ista stvar bila  i ispostavilo se da sam ga spužvom izbija kad san pra motor
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Borko

Rastavljen, očišćen. Sad bumo videli. Zasad je ok.

Gastrorider

pritegni kleme na akumulator

Borko

Dobre su kleme. Switch od kvačila (rastavljen-skinut) ne prebacuje baš glatko. Zapinje malo. Jel to normalno, ili bi to mogao bit korijen probljema?

Slobodan Hegyi

meni kad je riknuo prekidac kvacila cudljivo se ponašao i u voznji, i vecinom koliko sam citao i pitao u to vrijeme najbolje se prepozna po tome sto mozes motocikal upalit bez stiskanja kvacila. Nije ti to neki izdatak ja sam 62 kn platio novi i zamijenio ga za 2 minute tako da najbolje kupi novi pa da ne razmisljas o tome. u Tokiću sam kupio prekidač.